Závěr letní festivalové sezóny | ABradio.cz

Závěr letní festivalové sezóny

  • Závěr letní festivalové sezóny Fotogalerie (25)
    • 03.09.2007
    • Tisk

    Léto, jak bývá jeho zvykem, zmizelo rychlostí puberťáka při prvním sexuálním zážitku a sním také odchází festivalová sezóna (s létem, ne puberťákem). I když nás ještě tu a tam nějaký ten festiválek mine, ten hlavní nášup jsme do sebe již nasoukali. A že toho nebylo zrovna málo. Druhý zářijový víkend nás ještě naposledy čeká slušný výběr větších open air akciček. Asi nejmasivnější bude Semtexculture festival v Brně. Nebudou ale zaostávat Havířovské slavnosti, sportovně-hudební mega show G2 Joy Ride 2007 nebo Všebořický Rock Jam.

    Sdílejte článek:

SEMTEXCULTURE2007, 7. – 8. září
Brno, Marjánské náměstí, Jihomoravský kraj

Marjánské náměstí se rozezní samply a elektronickou muzikou již v pátek sedmého při Warm Up party. Na té se budou nedočkaví návštěvníci zahřívat pod třemi pódii s více než patnácti DJi.

V sobotu nás ale čeká ještě trochu jiné kafe. Místo třech pódií to bude vřít na pěti, plus filmové Theatre Hall. Každá stage bude znamenat něco trochu jiného. Zatímco Red Zone, Tic Tac tent a Metro Electra stage se budou věnovat převážně elektronice, v Erektus Stage se předvedou špičky českého a slovenského hiphopu jako Nitronic s Wichem, IdeaFate, Moja Reč nebo Kontrafakt. Největší pódium – Semtex Live stage nám poskytne širokou škálu dalších hudebních stylů. Na tomto pódiu uvidímeDana Bártu a Illustratosphere, Tata Bojs, Skyline, Love Gangsters a v přední řadě hlavně hvězdu festivalu – britské dub-reggae borce Asian Dub Foundation.

Více o Semtexculture na DanMusicZDE!

Vstup:
Pátek – ZDARMA Sobota 330,– Kč

Web:www.semtexculturefestival.cz


HAVÍŘOVSKÉ HORNICKÉ SLAVNOSTI 2007, 7. – 9. září
Havířov, areál městské sportovní haly a náměstí Republiky, Moravskoslezský kraj

Zatímco pojede na havířovském náměstí Republiky stánkový prodej v plném proudu, v areálu městské sportovní haly to bude trochu jiné kafe. Již v pátek se mohou havířovští těšit na parádní kapely jako Priessnitz, Tatabojs nebo Monkey Bussines v čele s živlem Matějem Ruppertem.

V sobotu přes den to bude ze začátku trochu o nervy. Program, který odstartuje Dáda Patrasová, jen těžko může být zrovna to pravé. K večeru si ale Havířovské slavnosti jistě napraví reputaci díky Anně K nebo The Sweet.

V neděli nebude program tak naštosovaný, ale co se kvality týče, vůbec ne špatný. Čeká nás totiž slovenská Peha a čeští rockoví králové Kabát.

Kompletní program Havířovských slavností ZDE.

Vstup:
Na náměstí republiky vstup zdarma, do areálu sportovní haly každý den 50,– Kč

Web:http://www.mkshavirov.cz


ROCK JAM 07,8. září
Ústí nad Labem, letiště ve Všebořicích, Ústecký kraj

Rock Jam je jeden z mála festivalů, jenž odmítly zapomenout na staré páky a vrací se o pár let zpět, do časů bigbítové doby, zábav, začínajícího rocku, dlouhých vlasů a džínových bund.

Přesně do těchto časů se na Rock Jamu můžeme podívat s několika českými klasiky v čele s proslulými Katapulty. Old rockovou náladu jistě navodí také například Motorband, Stará škola, Trilobit, Walda Gang nebo o něco tvrdší Krucipüsk.

Vstup:350,– Kč

Web: http://www.rockjam.cz


G2 JOY RIDE 2007, 9. září
Praha, Císařská louka

G2 Joy Ride je definován jako největší hudebně-sportovní festival v Evropě. Vzhledem k rozsáhlosti všech akcí pod samolepkou Joy Ride pořádaných a shrnutých do jednotného názvu G2 Joy Ride tour, se ostatně také není čemu divit.

Joy Ride tour odstartovala 9. června a pražská akce, jenž se na nás chystá, je předposlední a zároveň také nejmasivnější z celé dlouhé šňůry.

O čem že vlastně Joy Ride je? Kromě muziky se tato akce soustředí na sportovní odvětví, jenž v posledních dobách vystupují do popředí. Jedná se hlavně o adrenalinové záležitosti, freestilové parádičky nebo jiná zajímavá odvětví. V neděli tedy na Císařské louce budou k vidění například v Čechách již velmi rozšířené sporty jako skatebording, freestyle BMX, freestyle motocross nebo bike trial. Návštěvníci Joy Ride ale také budou moci shlédnout další, u nás méně tradiční sporty – surfing, poweriser, Dračí lodě, parašutismus, sportovní paintball, airsoft a mnoho dalších. Je asi zbytečné podotýkat, že jednotlivých sportů se nebudou účastnit žádní amatéři, ale špičkoví čeští borci.

Všechny tito adrenalinové a jiné šílenosti bude vyplňovat hudba k tomu přímo postavená. Zahrají nám Fort Face, Unity, Unite Flavour, Post it, Navigators, Eddie Stoilow, Temperamento, Love Gangsters, The Airbags, Notes from Prague a Viktoria.

Vstup: ZDARMA

Web:http://www.joyride.cz/joyride

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.