Festivalové léto dodýchává - poslední srpnový víkend

  • Festivalové léto dodýchává - poslední srpnový víkend Fotogalerie (42)
    • 20.08.2007
    • Tisk

    Ano, je to tak. Čeká nás poslední srpnový víkend. Přesto však máme ještě z čeho vybírat. Asi nejmasivnější akcí se tento pátek stane festival klubové muziky Mácháč 2007(víceZDE) a co se týče masivního počtu lidí srocených na jednom místě, jen málo festivalů si zadá s plným letištěm na Hip Hop Kempu. Kromě těchto dvou velkých párty nás čekají také ty malé, rockové – Kvílenív Lipnici, Řevv Řevnicích a několik let zaběhnutý festival na Okoři.

    Sdílejte článek:

Kromě těchto fesťáků se koná ještě jedna menší lákavá akcička pro záchranu kostelaRock for Church(ill) o které si můžete více přečístZDE.

HIP HOP KEMP 2007, 24. – 26. srpna
Hradec Králové, areál letiště, Královéhradec­ký kraj

Stoprocentně největší hiphopový masakr na jaký se tento rok můžete v Čechách zajet podívat.

Letiště v Hradci Králové se zaplní kšiltovkami a rappovým rytmem. Kromě nejzvučnějších jmen české rapové scény jako PSH, Indy a Wich, WWW, Prago Union a tak dále, přijedou samozřejmě také kolegové ze Slovenska v čele s Kontrafakty, Vecem nebo Moja řečí. Hip Hop Kemp, jak je jeho zvykem, však bude stát na zahraničních hvězdách, převážně těch z USA, kterých bude opravdu mnoho. Hvězdy jako MOP, Dilated Peoples, Heltah Skeltah, EMC (Masta Ace, Wordsworth, Punchline, Strick), Swollen Members, Likwit Junkies (Defari + DJ Babu), Cunninlynguists, Black Milk a mnoho, mnoho dalších.

Hip Hop Kemp pro své návštěvníky mimo jiné chystá mnoho dalších novinek, jako jsou jezero s jezerním barem, kolová dráha nebo breakdance tribuny.

Mnoho více o Hip Hop Kempu hledejte na DanMusic ZDE.

Vstup:
Předprodej – 900,– Kč + servisní poplatek
Na místě – Tři dny: 1000,–Kč, Čtvrtek: 50,–Kč, Pátek: 600,– Kč, Sobota: 800,– Kč, Neděle: 700,– Kč

Web:
www.hiphopkemp.cz


FESTIVAL OKOŘ 2007, 25. srpna
Okoř, podhradí hradu Okoř, Středočeský kraj

Festival Okoř se za sedm let své existence proslavil hlavně díky svému působišti, které svou malebností k sobě láká jak návštěvníky, tak také České kapely těch největších formátů.

V sobotu se v podhradí ukážou romantičtí Kryštof, znovuzrozený David Koller, festivalová stálice Divokej Bill, osobití skoropankáči Vypsaná Fixa, zábavníMig 21, Anna K, Michal Hrůza nebo dokonce nezapomenutelná Hana Hegerová. Festivalové pódium otevře ve dvě hodiny kapela Temperamento, následována bratrskými kolegy Tří sester –Doctorem P.P.

Časový harmonogram si můžete prohlédnou ZDE.

Vstup:
Předprodej 400,– Kč
Na místě 450,– Kč

Web:
www.festivalokor.cz


KVÍLENÍ 2007, 25. srpna
Lipnice nad Sázavou, Vysočina

Na Kvílení se oproti Okoři docela znatelně přitvrdí. Již jen název napovídá, že se nejedná o kotlíčkářský festiválek, na kterém se pečou buřty a zpívá „u stánků…“.

Jména, napsaná na programu festivalu, mluví sama za sebe. Ty nejostřejší notičky nám naservírují holky z Gaia Mesiah, hardcoreoví ostří hoši The Switch, metaláci Krucipüsk,Atari Terrornebo elektroničtí pankáčiThe Nihilists a Moimir Papalescu. Atmosféru trochu uvolní například skáčkoví Sto zvířat, Tleskač nebo –123 minut.

Program festivalu najdete ZDE.

Vstup:
Předprodej 290,– Kč
Na místě 380,– Kč

Web:
www.kvileni.cz


ŘEV ŘEVNICE 2007, 25. srpna
Řevnice, Lesní divadlo v Řevnicích, Středočeský kraj

A jako poslední jsem tento týden vybral další z festivalů pořádaných pod značkou Rock for People, bráchu Natrucu v Kolíně nebo Ouvalského Bigbítu –Řev v Řevniciu Prahy.

Tak jako v ostatních těchto mini rockových festech se můžeme těšit na klasickou sestavu skládající se z Divokého Billa, Horkýže slíže, Xaviera Baumaxi, Skyline, United Flavour, Tleskače, Gipsyho a další.

Program Řevu hledejteZDE.

Vstup:
Předprodej – 280,– Kč
Na místě 330,– Kč

Web:
www.rockforpeople.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.