Mácháč 2007 – párty léta

  • Mácháč 2007 – párty léta Fotogalerie (10)
    • 07.08.2007
    • Tisk

    24. srpna Doksy, pláž Klůček, Liberecký kraj Párty na pláži a ještě v tak okázalém stylu v jakém se opět za několik týdnů rozjede jenden z nejlepších českých tanečních open-air festivalů Mácháč, jistě láká obrovské množství příznivců. Již sedm let si tento fest dělá reklamu nejen příjemnou atmosférou parádní lokace přímo na Máchovo jezeře, ale také jedněmi z nejlepších světových Dj`s kteří se jej ůčastní.

    Sdílejte článek:

Mnoho návštěvníků tradičně shledává jako největší lákadlo Mácháče obrovské pódium umístěné nad vodní hladinou jezera na pláži Klůček. Právě takové prostředí sedí k parties přímo skvěle a vyvolává tak pocit mnohých zahraničních akcí. Češi zkrátka žádné moře nepotřebují.

Hlavní stage na vodě ale samozřejmě není jediné místo, kde se něco bude dít. Máchovo jezero je velké a jeho okolí nabízí opravdu velikou partu zábavy a tak, mimo standardních záležitostí jenž tato rekreační oblast nabízí (počínaje koupačkami a konče hospodou), budou v areálu festivalu vystavěna ještě další tři pódia.

Nejnadupanější kůň letošního Mácháče bude bezesporu obrovský Brit, jeden z nejvyhledáva­nějších Dj`s na světě, sám velkýCarl Cox. Cox je považován za průkopníka acid jazzu a jednoho z hnacích motorů elektronické hudby v Evropě. Muzice se velký černoch věnuje již od patnácti let a jeho vývoj prošel přes velkou řádku různých vln hudebních stylů, počínaje například i ravem. Za mnoho let práce v světě beatů a nabušených rytmů se tak Carl Cox stal obrovskou ikonou zaručující zábavu i skvělou kvalitu.

Vedle Carla Coxe si na Mácháči zatočí desky ještě další neopominutelná legenda, mistr techna a vysamplovaného zvuku prorostlého novotou a originalitou Josh Wink. Zahraničních hvězd bude opravdu požehnaně, budeme si moci poslechnout Gavyna Mytchela, Adventures Close to Me, Get Shakes, Lee Daggera a mnoho dalších.

Česká elektronika však také nebude pozadu. Svou souhru nám předvedou například kytarista Michal Pavlíček společně se svou spolupracovnicí Luccou a zahraje si i dnes již klasická postava české house music Loutka. Dále například Martin Grendner, Formi, Skipworker a další.

Kompletní seznam všech účinkujících Mácháče 2007 ZDE

Pro těch pár návštěvníků festivalu, kteří nemají v plánu propařit celou noc, bude poskytováno ubytování v autokempu Klůček a to buď v chatkách nebo stanech nebo v chatové osadě Bílý kámen.

Festival Mácháč je rozhodně záležitost, kterou by si žádný fanoušek jakékoli elektronické muziky neměl nechat ujít, jelikož sorta DJů a muzikantů jenž festival tento rok opět nabídne bude jedinečná a skloubí tak mnoho parties, které jsme za uplynulý rok mohli zažít. Navíc je to na Máchově jezeře!

Vstup:
Předprodej 699,– Kč plus poplatky
Lístky v předprodeji na shop.techno.czwww.rave.cz/shop

Na místě 799,– Kč

Web: www.partyinfo.cz/machac007/

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.