Festivalové akce druhého srpnového týdne (9. – 11. srpna)

  • Festivalové akce druhého srpnového týdne (9. – 11. srpna) Fotogalerie (6)
    • 06.08.2007
    • Tisk

    Léto se nám sice rychlostí kadence ruského samopalu vzor 24 převalilo do druhé půlky a my se ani nenadáme a budeme brázdit po kolena ve spadeném listí. Ale žádný strach. Srpen má v zásobě ještě slušnou partu velmi zajímavých akciček. Tento víkend nás mimo jiné čeká trocha kraválu, něco od kozla, něco keltského a hlavně jeden brutální útok.

    Sdílejte článek:

Brutal Assault, 9. – 11. srpna

Vojenská pevnost Josefov, Jaroměř, Královéhradec­ký kraj

Asi jeden z nejdrsnějších českých festivalu na nás začne řvát již ve čtvrtek ve staré barokní vojenské pevnosti Josefov nedaleko Hradce Králové.

Nejen že je Brutal Assault považován za opravdu nejdrsnější velkou záležitost v Čechách, je uznáván i mezi nejvýznamnějšími evropskými metalovými festivaly.

Každý rok nám Brutal nabídne ochutnávku ze jmen světového formátu a na letošním dvanáctém ročníku tomu nebude jinak. Asi největšími headlinery jsou tento rok brazilští hardcoreoví mentorové Soulflyv čele s otcem podladěných kytar Maxem Cavalerou. HC linku tentokrát mimo jiné podpoří američtí vrahouni Madball. Metalovou část fesťáku budou tvořit hlavně blackmetaloví Satyriconnebo deathoví Dark Tranquillity. Na dvou pódiích zahraje však ještě mnoho a mnoho další šíleností Decide, Pain, Gorgoroth, Katatonia, Suffocation a tak dále.

Všechny metly mají tedy program na víkend jasný.

Kompletní program si můžete prohlédnout ZDE

Vstup:

Předprodej: 800,– Kč

Na místě: na celý festival 1000,– Kč, na sobotu 600,– Kč

Předprodej ticketportal, ticketpro a ticketstream.

 

Web:

www.brutalassault.cz


Kozel Klikkfest 2007,9. – 11. srpna

Nové Zámky, Slovensko

Bratři Slováci si také užijí zajímavou festivalovou záležitost. V Nových Zámkách probíhají přípravy pěti pódií na nichž se předvedou muzikanti mnoha rozdílných žánrů. Na Kozel stage zahrají čeští Kabáti, šprýmaři Horkýže Slíže nebo velká hvězda festivalu reggae master Jimmy Clif. Na B Stage si zahrají méně slavné rockové i jiné kapely. Bude zde takéFolk & World Music Stage se svými netradičními kapelami a amaterskými filmy a pro milovníky club music Red Bull Dance Hall a Chillout stage.

Program festivalu ZDE


“:[http://kozelklikkfest.sk/…/program.php]

Vstup:

Předprodej 450,– Sk

Na místě: celý festival 550,– Sk, čtvrtek 350,– Sk, pátek 350,– Sk, sobota 150,– Sk

 

Web:

http://kozelklikkfest.sk


Kunčický Kravál, 10. srpna

Kunčice u Letohradu, hřiště „Pod kostelem“, Pardubický kraj

Nazvat svojí akci jako Kravál může někomu přijít jako vcelku riskantní nápad, ale není kravál jako Kravál. Ten, se kterým se v sobotu v Kunčicích pochlubí osm kvalitu zaručujících kapel, je více než lákavý.

Kunčický festival sice nepatří mezi ty obří, právě naopak, ale vzhledem k jeho šestileté úspěšné historii to všem zúčastněným právě takto vyhovuje.

Letos na této jednodenní pohodové akci uvidíme legendární alternativu Psí vojáky, dnes již klasický Čertův punk, české krále skáčka The Chancers, Shatter, Volant, Sunset Blvd, Fish Fingers a Šakajada.

Vstup:

100,– Kč

Web:

http://kraval.wz.cz


Keltská noc 2007, 10. – 11. srpna

Harrachov, doskočiště mamutího můstku, Liberecký kraj

Oproti Kunčicímse bude v Harrachově v pátek a sobotu bavit o pár set lidí více. Ti se přijedou podívat na dvě stage obsazené léty ozkoušenými rockovými i punkovými kapelami. Těm budou jistě vládnout třiadvacet let hrající Tři sestry, jejichž program okořeníJan Uhlíř, neztratí se ale také Čechomor, Tata Bojs, Vysací zámek, Vypsaná fixa, Lety mimo E!E a mnoho dalších.

 

Kopletní program Keltské noci ZDE

Vstup:

Dva dny 475,– Kč, jeden den 275,– Kč¨

Web:

www.keltskanoc.cz


Žlutý fest, 11. srpna

Pardubice, louka u koupaliště Cihelna, Pardubický kraj

Další, lehce alternativnější fest spustí v sobotu v Pardubicích. Jednodenní festival nám nabídne například jemné melodie Pehy, odvaz se Skyline, skáčko se Švihadlem, trochu brutality přidá Krucipüsk, nebo Cocotte Minute a pohodu návštěvníci jistě zažijí i s Prohrála v kartách.

 

Kompletní program žlutého festu ZDE

Vstup:

Předprodej119,– Kčplus příplatky

Na místě 250,– Kč

 

Web:

www.zlutyfest.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.