Gwen Stefani v Čechách poprvé sama

  • Gwen Stefani v Čechách poprvé sama Fotogalerie (15)
    • 10.07.2007
    • Tisk

    Zpěvačka a přední tvář skupiny No Doubtse v žádném případě nedá považovat za nezkušenou. Gwenmá za sebou obrovské úspěchy jak v kariéře své kapely, tak na sólové dráze. Její koncerty jsou po státech velmi žádané, jelikož je doprovází nejen živelná hudba sexy zpěvačky, ale také uhrančivá show plná jiskřícího náboje.

    Sdílejte článek:

Gwen Stefany se do České republiky již jednou podívala a to se svou skupinouNo Doubt, která v tento čas prožívá malé odstavení z hlavních kolejí. S kluky z No Doubt natočila Gwen pět alb a poslední tři sklízely ohromný úspěch. Z horních příček US i UK charts téměř roky nesestoupily.

No Doubt
Velký komerční úspěch k No Doubt přišel až třetím albem Tragic Kingdom, hlavně s písní Don`t Speak, jež sice vládla smutnou a truchlivou melodií, přesto ale dokázala svou silou zvednout mnoho citlivek ze židlí.

Od doby Tragic Kingdom to No Doubt těžké neměli. Jejich styl pop-rocku smíchaný s moderní Ska vlnou, kterou doplnila a ještě umocnila živelnost blonďaté zpěvačky a její vystoupení, si oblíbila velká řádka lidí a alba se prodávala více než holky u německých hranic.

Po Tragic Kingdom se kapela vyhřívala v odlesku slávy a moc nemakala, další album Return of Saturn přišlo až po pěti letech. Již neobsahovalo tak moc nabušené pecky, jako to předchozí, ale prodejnost mělo také skvělou. No Doubt byli v té době zkrátka záruka kvality. Třetí a zatím poslední album Rock Steady přišlo za rok. Na něm jsou již celkem dost vidět nové styly, jimiž se kapela a hlavně Gwen nechávali ovlivňovat.

Sólo Gwen
V roce 2003 Gwen začala pracovat na svém samostatném projektu a No Doubt jako kapela šli na odpočinek. Její sólové album Love. Angel. Music. Baby. Vyšlo v roce 2004 a ihned se stalo ohromnou peckou. Gwen na něm ukazuje nejen svou živelnou tvář, kterou jsme znali z No Doubt, ale také mnoho dalších. Množství producentů, kteří jí s albem pomáhali, se podepsalo na opravdu kvalitní a pestrobarevné desce. Gwen se o většinu textů a hudebních podkladů postarala sama, ale pomoci se jí dostalo z rukou například Pharella Williamse, Dr. Dre, Lindy Perrya mnoha jiných. Z úst Gwen Stefany tedy slyšíte jak lehký taneční popík, tak decetní, moderní pop rap nebo R&B.

Díky úspěchu, jenž mimo jiné provázel i její koncerty, kterých musela desítky mimo plán přidat, ji přesvědčil o natočení i druhé sólovky. Tu vydala pod názvem Sweet Escape a turné, jímž jej chystá předvést i Evropským fanoušků rozjela v dubnu 2007. Na jeho cestě se tato schopná zpěvačka a módní i hudební ikona podívá i do České republiky.

Koncert turné Sweet Escape se koná 20. října v Sazka Areně.

Vstupenky jsou v prodeji od 13. června Cena vstupenek k sezení za 1 490 Kč, 1 190 Kč a 990 Kč, vstupenky k stání u pódia za 1 290 Kč a k stání za 890 Kč

Web:
http://www.gwenstefani.com/

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.