Korn chystají pro své fanoušky pěknou řádku dárečků | ABradio.cz

Korn chystají pro své fanoušky pěknou řádku dárečků

  • Korn chystají pro své fanoušky pěknou řádku dárečků Fotogalerie (32)
    • 22.06.2007
    • Tisk

    Poslední dobou legenda, která v minulosti celkem zásadně překopala hranice a pohled na hardcore, nás celkem aktivně zásobuje novinkami a jinými překvapením, mezi které rozhodně patřil nedávný MTV unplugged, jímž Kornisvé jméno vyleštily a pozvedli minimálně o dva kvalitní stupínky. Nyní se, jako ctěný doprovod Ozzyho Ozbourna, zažívajícího velký (bez-drogový) comeback, přijedou předvést i svým českým fanouškům a ještě k tomu nám příští měsíc nadělí fungl nové album.

    Sdílejte článek:

Doprovod starého klasika
Již příští týden v úterý, 26. července se bude konat v Sazka Areně neobvyklý koncert legend dvou odlišný dob, přesto oplývajících stejným, přirozeným zápalem pro rock a ostrou hudbu. Ozzy Ozbourne se se svým novým albem vydal na cestu muziky bez fetu a zatím to vypadá, že se mu comeback celkem daří. Od 27. května rozjíždí šestnácti-koncernové turné po Evropě. Do Prahy si sebou výjimečně přiveze nezvykle našlapaného hosta – Korn. Tento koncert spolu Ozzy a Korn zopakují jen jednou – v Miláně. Inu máme to ale štěstí. Těžko říci, jestli přijde více lidí na prachem zapadaného, ovšem stále schopného Ozzyho, doprovázeného skvělou partou muzikantů (hlavně zakladatelem Black Label Society, kytaristou Zakkem Wyldem), nebo na rozjeté borce Kornjejichž popularita již několik let stagnuje na špičkách žebříků tvrdé muziky.

Lístky na koncert lze zakoupit v síti Interkoncerts od 1090,– do 1690,– Kč

Nové album jako prázdninové osvěžení
Osmou řadovku Kalifornských HCčkářů vyplivne ze svého chřtánu Virgin Records 30. července. U nás bude v ten samý den v distribuci pod značkou EMI. S Korn na novém, zatím nepojmenovaném, albu spolupracoval velký producent Atticus Ross, známý z kooperace například s Nine Inch Nails a Trentem Reznorem.

Držitelé Gramy a vlastníci mnoha platin, Korn, mají poslední dobou docela dobře našlápnuto. Hlavně díky úspěchu posledního alba See You on the Other Sidez roku 2005, kterého se prodalo přes dva milióny kopií a také díky mnoha pochvalám za vynikající MTV unplugged.

Aby fanoušci dostali, jak se patří, „ochutnat“, vyšel nedávno z nového alba první singl s názvem Evolution. Ten za pár dní dokázal na Konrovnském myspace webu nasbírat více než půl miliónu poslechů a dostat se na první příčky Los Angeleského rádia KROQ, na kterém byla vysílána jeho premiéra.

Zpěvák a frontman Johnatan Davis k singlu dodává: „Evolution je o nás, o našem běhu životem. Nebyli jsem na tomhle světě dřív než opice. Zvířata a lidé jsou v podstatě jedno a to samé. Koukněte na ty války, které vedeme… Jsme všichni stejný zabedněnci v tomhle bláznivým světě.“ Evolution bere Davis také jako varování. „Není to politická sračka typu Al Gore, je to jen starost, jestli budou moje děcka mít kde žít.“

Píseň si můžete poslechnout na MySpace stránkách Korn (ZDE). Na singlu Evolution se nacházejí exklusivní remixy a v klipu točeném Davem Mayersem hostuje na bicí Jordey Jordison– bubeník hardcoreových zabijáků Slipknot.

Tracklist zatím nepojmenovaného alba:
Standardní vydání:
1. Intro 2. Starting Over 3. Bitch We Got a Problem 4. Evolution 5. Hold On 6. Kiss 7. Do What They Say 8. Ever Be 9. Love and Luxury 10. Innocent Bystander 11. Killing 12. Hushabye 13. I Will Protect You

Rozšířené vydání obsahující plakát, pohlednice a bonusové DVD:
1. Intro 2. Starting Over 3. Bitch We Got a Problem 4. Evolution 5. Hold On 6. Kiss 7. Do What They Say 8. Ever Be 9. Love and Luxury 10. Innocent Bystander 11. Killing 12. Hushabye 13. I Will Protect You
Bonus audio track: 14. Sing Sorrow Deluxe
DVD: Bonusové DVD obsahuje exklusivní scény z fotokrafování a stovky fotek Korn.

web:
www.korn.com

www.myspace.com/korn

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.