Neuvěřitelná noc s Kenem Hensleym

  • Neuvěřitelná noc s Kenem Hensleym Fotogalerie (8)
    • 03.06.2007
    • Tisk

    U příležitosti vydání nového alba Blood On The Highway legendárního kytaristy, klávesisty a zpěváka Kena Hensleyho se 22. května uskutečnil koncertu v klubu Fabrik v Hamburgu, kam si zpěvák přizval hosty zvučných jmen. Vystoupili zde Jorn Lande, Jown Lawton, Glenn Hughes nebo Eve Gallagher. Koncert začal čtyřmi songy z nového alba Blood On The Highway Ken Hensley spolu s Jornem Landem, bývalým zpěvákem Masterplan nebo The Snakes.

    Sdílejte článek:

Všichni přítomní na pódiu museli mít na paměti, že se jedná o prezentaci nového alba Blood On The Highway, kde se nacházejí většinou nové skladby. I když by se dalo předpokládat, že budou nervózní a budou čekat na reakci publika, neponechali nic náhodě a dávali do každé skladby všechny své síly. A když Jorn vlétl na pódium a zakřičel svým jedinečným způsobem It Won´t Last, způsobil v publiku velkou vřavu.

 

Ken s klávesami a kytarou

Eve Gallagher dominovala na pódiu se skladbou Think Twice a publikum, které nevědělo, co od tohoto kousku očekávat, lapalo po dechu od první hlásky, kterou ze sebe Eve vydala.

Nálada v klubu Fabrik byla nakažlivá a podlehl jí opravdu každý, kdo se přišel podívat. Z pódia se energie přenášela na publikum a publikum ji opět vracelo nazpět a tímto způsobem atmosféra stále sílila a sílila. První část koncertu zakončil Ken Hensley svými sólovými skladbami There Comes a Time a I Did It All, kdy ukázal své umění vedle klávesového i na španělskou kytaru.

 

Podle Hensleyho neuvěřitelná noc 

Po krátké přestávce se začalo skladbou Out of My Control. Po ní následovala Brown Eyed Boy*a atmosféra byla pořád silnější. Jakmile zazněly první tóny skladby *Circle Of Hands, dav začal šílet a rozpoutal ještě větší nadšení. To vydrželo až do konce a z koncertu se stala skvělá show.

Samotný Ken Hensley zhodnotil vystoupení slovy: „Show byla skvělá. Duch večera a atmosféra, která se vytvořila ve spojení účinkujících s publikem byla magická, neuvěřitelně magická. Vůbec jsme neplánovali přídavek, ale jeden jsme dali v podobě kombinované superefektní verze skladby „Gypsy“, kterou jsme ukončili tuto neuvěřitelnou­ noc.“Kup si nové CD

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.