t- music Hip Hop Jam – využijte nejlevnější předprodej! | ABradio.cz

t- music Hip Hop Jam – využijte nejlevnější předprodej!

  • t- music Hip Hop Jam – využijte nejlevnější předprodej! Fotogalerie (41)
    • 30.05.2007
    • Tisk

    Lístky na úplně nový dvoudenní Urban Culture Open Air Festival 2007, který se bude konat 3. až 4. srpna 2007 v areálu bývalého vojenského letiště Hradčany u Mimoně, máte možnost už jen pár sní koupit za 550 korun, tedy nejnižší možnou cenu. Pokud chcete mít lístek na srpnový t-music Hip Hop Jam festival jistý a zároveň ušetřit 200,– Kč!, neváhejte s nákupem dvoudenních lístků v předprodeji do konce května.

    Sdílejte článek:

Zítra, ve čtvrtek 31. května bude tento nejlevnější předprodej ukončen. Už jen pouhé dny jsou lístky k dostání za bezkonkurenčních 550,– Kč (+ předprodejní poplatky). Navíc v místě konání festivalu budou lidé s lístky z předprodeje odbavovaný sa­mostatně a rychleji, což je další důvod k tomu využít nejvýhodnějšího předprodeje právě teď.
**Proč hip hopový festival?

**

Hip hop a celá urban kultura je u nás v posledních letech čím dál víc v kurzu. Ale fanoušci postrádají kvalitní akce. A právě rostoucí hlad po těchto kvalitních akcích vyústil v přípravu nového letního open air festivalu, který dostal název t-music Hip Hop Jam festival.
Příznivci urban music se mohou těšit na plnohodnotný servis, který je běžným standardem na obdobných akcích v zahraničí. Komfortní péče bude věnována nejen samotným účinkujícím, VIP hostům a médiím, ale především návštěvníkům t-music Hip Hop Jamu.

**Partner pomohl dostat sem velká jména

**

Asi největším hnacím motorem, který dal vzniknout tomuto festivalu, je několikaletá absence velkých jmen na line upech v našem regionu. Díky podpoře generálního partnera festivalu – společnosti T-Mobile Czech Republic budou široké veřejnosti představeny dvě opravdové hip hop persóny.
Pomyslným předkrmem bude crunk ikona David Banner (USA) a hlavním chodem letošního ročníku t-music Hip Hop Jamu bude west coast rapper světového formátu – The Game (USA), jehož vystoupení 4. srpna v Čechách je již oficiálně potvrzeno. Obě jména v line upu festivalu zaručují kvalitu, svěžest na scéně a prvotřídní show. 

**Česká a slovenská rapová elita

**

Byť má festival tak silné headlinery, neusíná s dalším programem na vavřínech a soustředí se především na kvalitu, nikoliv kvantitu. Výše zmíněné doplní elita českého a slovenského rapu v čele s PSH, Indy&Wich, Kontrafakt, Supercrooo, Pio Squad, H16, Vec a spoustou dalších.
Na festivalu zároveň zahraje ve dvou luxusních párty zónách zhruba 20 nejprestiž­nějších českých urban music deejay´s v čele s Black Starr DJs (DJ Orion, DJ Mike Trafik), Platinum Soul DJs (DJ Omar, DJ Abdul 52, DJ Enemy, DJ Double J), Farmhood Fellaz (DJ Aphect, DJ Brainythug), War Trak Posse (DJ Noir, DJ Jorgos, DJ Kolack), Funky Doggz Squad(DJ Rawal, DJ L.P.D.), Blind Deaf DJs (DJ Maztah, DJane Sarah, DJ DTonate), RnB Paradise DJs (DJ Beax, DJ Rikardo, DJ Rockstar) a řadou dalších.

**Doprovodný program

**

Samozřejmostí festivalu bude doprovodný program: cocktail bary, chill out zóny, kavárny a další místavyhrazená zábavě a relaxaci, jejichž cílem je poskytnout návštěvníkům komfort v nejvyšší možné míře. Battle Zone ve tvaru kolosea určená všem příznivcům breakdance, street dance atd. Připraveny jsou exhibice zahraničních tanečníků, prestižní battly domácí špičky o hodnotné ceny, zahraniční DJs atd. Návštěvníci festivalu se též mohou již nyní těšit na Graffiti Jam a další bohatý doprovodný program plný překvapení, jehož detaily budeme postupně odhalovat. 

Festivalu bude předcházet série klubových warm up nocí v osmi českých městech a zlatým hřebem jednotlivých parties bude vystoupení PSH (Praha)

t-music Hip Hop Jam Tour se uskuteční:

18.5. – Ostrava – Fabric,

1.6. – Ústí nad Labem – Ulita,

2.6. – Karlovy Vary – Rotes Berlin,

9.6. – Olomouc – AMC (ex S-Club),

16.6. – Plzeň – Pod Lampou,

22.6. – Louny – Imperium Music Land,

6.7. – Brno – Flora,

14.-15.7.- Praha – Mystic Skate Cup 2007.

 
*Více informací:

www.hiphopjam.cz

http://www.hiphopjam.cz/tickets/

*Předprodej probíhá v sítích:

Ticketstream [www.ticketstream.cz]
Ticketpro [www.ticketpro.cz]
Cestovní kanceláře Čedok [www.cedok.cz]
Cestovní kanceláře Firo Tour [www.firotour.cz]
Hypermarkety Globus [www.globus.cz]
Queens Hip Hop Shops Praha, Brno, Ostrava [www.queens.cz]

Dvoudenní vstup:
KVĚTEN do 31.5.2007 – 550,–CZK (+ popl. předprodejní sítě) 
ČERVEN do 30.6.2007 – 650,– CZK (+ popl. předprodejní sítě)

ČERVENEC-SRPEN do 2.8.2007  – 700,– CZK (+ popl. předprodejní sítě)
NA MÍSTĚ – 750,– CZK

Jednodenní vstup: 
NA MÍSTĚ – 600,– CZK

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.