HipHop kemp 2007 a jeho vychytávky

  • HipHop kemp 2007 a jeho vychytávky Fotogalerie (35)
    • 06.06.2007
    • Tisk

    Největší středo a východoevropský hiphopový festival. Naprostá elita nejen české a celosvětové rapové scény. Největší nášlap Djs, než jste kdy viděli. Množství stages a obrovské hangáry. Breakdance soutěže a zkrátka vše, co k hiphopu patří. A kde že se tyto pojmy propojují? Nikde jinde než na českém HipHop Kempu – srazu největšího množství kšiltovek v celé Evropě.

    Sdílejte článek:

Letošní HipHop kemp bude již v pořadí šestý. Nejen ze se bude jednat nejlákavější hip hop akci roku, ale jako vždy nás bude čekat ještě něco navíc. Něco o čem jsme si mohli loni leda nechat zdát. Právě na šesté narozeniny připravili totiž pořadatelé všem účastníkům takovou partu překvapení a vymožeností, že až to všichni ti hiphopeři uvidí budou kulit oči, smekat čepice a nervózně si natahovat kalhoty. Nejde jen o novou řádku účastnících se hvězd (v čele se zkušeným, detroidským rapperem Black Milkem), kterých bude opět požehnaně. Jde hlavně o vychytávky, které masám lidí příjemně osladí celý pobyt a díky, kterým si takto obrovskou záležitost všichni budou moci užít lépe a intenzivněji.

Jezero a „jezerní bar“
Ráj na pozadí rušného festivalu. Tak by se dal nazvat bar uprostřed jezera, kde si budete moci odpočinout. Přímo uprostřed jezera bude umístěn zastřešený bar, do kterého budete moci buď dopádlovat nebo k němu přejít po lávce přes jezero. Zkrátka rybník do kterého každou chvilku někdo spadne a dopřeje si potřebné osvěžení. Mávat pár hodin rukou nad hlavou není zkrátka žádná sranda. Kromě toho, že se ve vodě bude moci cachtat, jak je libo, k půjčení budou poskytována i šlapadla a okolo jezera bude nepostradatelná, udržovaná a čistá, písečná pláž pro několik stovek lidí.

Bary
To nejdůležitější. Letos nebude nouze o pití. Festival, jako žádná jiná akce není pouze o rapu, ale i o pivu koktejlech a jiných dalších tekutin. Proto, aby všichni měli dost, bude v festivalovém areálu rozestavěno až dvacet barů. Hned vedle hlavní stage budou dva obrovské sruby, ve kterých bude lítat osm barmanů. A kdyby jste pořád neměli dost, v okolí si můžete zalézt do dalších 15 dřevěných domků/barů se třemi barmany a třech velkých barů po pěti barmanech.

Teplé sprchy
Letos se zavedl také systém teplých sprch, kde se za 30 kaček budete moci osprchovat v teplé vodě. Starý systém sprch samozřejmě zůstává také.

Pevná světla
Najít při cestě z baru ve změti všech těch různobarevných kopečků svůj vlastní stan je, jak každý ví, pěkný běs. Ať tedy půjdete na záchod, načerpat tekutiny nebo ke stánku s jídlem, budou vám na cestu pěkně svítit pevně namontovaná světla

Kolová dráha a breakdance tribuny
K hiphopu jako rovný kšilt a tvrdý výraz patří samozřejmě Breakdance. Aby jste pěkně viděli na všechny účastníky této taneční makačky, okolo breakdancového pódia byly postaveny zastřešené tribuny pro několik tisíc lidí. Další vychytávka letošního HipHop kempu bude Kolová dráha s vlastním programem.

Všechny tyto plány si v příštích dnech budeme moci prohlédnout na webových stránkách HipHop kempu (ZDE), kde se objeví fotky 3D grafiky a mapka areálu (ZDE).

HipHop kemp proběhne 24. – 28. srpna v Hradci Králové v areálu Letiště

Vstup:
Vstupenky si lze zakoupit i přímo na www stránkách HipHop kempu (ZDE)

Zvýhodněné ceny vstupenek:
květen – červen: 740,– + 25,– servisní poplatek
červenec: 840,– + 55,– servisní poplatek
srpen: 900,– + 25,– servisní poplatek

Ceny vstupenek v distribučních sítích Ticketstream a Ticketportal:
květen – červen: 740,– + 55,– servisní poplatek
červenec: 840,– + 55,– servisní poplatek
srpen: 900,– + 55,– servisní poplatek

Ceny vstupenek v distribuční síti Ticketpro:
květen – červen: celková cena 814,–Kč
červenec: celková cena 924,–Kč
srpen: celková cena 990,–Kč

Line-up hvězd HipHop kempu:
MOP /USA/
Dilated Peoples /USA/
Heltah Skeltah /USA/
EMC (Masta Ace, Wordsworth, Punchline, Strick) /USA/
Swollen Members /Can/
Likwit Junkies (Defari + DJ Babu) /USA/
Cunninlynguists /USA/
Black Milk /USA/
DJ Revolution /USA/
Bahamadia (+ DJ Statik of Illvibe Collective) /USA/
Boy Better Know (JME, Skepta, DJ Maximum) /UK/
Stig Of The Dump + Dr.Syntax + DJ Blufoot /UK/
Warszafski Deszcz (Tede + Numer Raz) /PL/
DJ Vadim's Soundcat­cher Tour /UK/
Dave Ghetto, Mystic & Hezekiah /USA/
Dendemann /D/ Faith SFX /UK/
L.Man /UK/ Frazer /UK/

b-boying:
Vagabonds – FR (švětový šampión Battle of the Year 2006)
Phase T – FR (vítěz loňského ročníku HipHop Kempu, B-Boy contest)
Def Dogz – FR (loňský finalista HipHop Kemp B-Boy contestu)
Soul Mavericks – UK (slavná anglická crew)
Killing Squad – CY Quassit – SK (trojnásobní vítězové BOTY Eastern Europe)
Disko Satelit – CZ NGS – CZ

web:http://www.hiphopkemp.cz/

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.