Festival Jarní výběr 2007 | ABradio.cz

Festival Jarní výběr 2007

  • Festival Jarní výběr 2007
    • 01.05.2007
    • Tisk

    Již 2. ročník charitativního festivalu Jarní výběr 2007 se uskuteční v sobotu 19. května v pražském klubu Rock Cafe. Začátek je v 15 hodin a festival se bude konat v prostorách celého klubu. Na hlavní scéně postupně vystoupí kapely Posmrtné zkušenosti, Sestry Steinovy, Miou Miou, Folk3mail, Moberg Ensemble, Tiditadea Fekete Seretlek. Hudební vystoupení zakončí po půlnoci afterparty s DJs. Vedlejší scéna, umístěná v prostorách horního sálu Rock Cafe a v chodbách klubu, bude patřit např. výtvarným a keramickým dílnám, ekologickému koutku, divadlu, tanci a dalším hudebním interpretům.

    Sdílejte článek:

Výtěžek z akce bude předán Dětskému krizovému centru v Praze pod jehož záštitou bude festival pořádán.

**„Výběr“ je tentokrát „o penězích“

**

Miou MiouProč se festival vlastně jmenuje Jarní výběr? Mimo jiné proto, že se pořadatelé pokusí „vybrat“, co nejvíce peněz a odevzdat je Dětskému krizovému centru. Všichni návštěvníci si tedy nejen užijí jarní sobotu, ale navíc svou návštěvou přispějí na dobrou věc.

Hudba pro dobrou věc
Myšlenka akce vznikla již v roce jejím hlavním záměrem bylo právě věnovat vždy nějaké charitativní organizaci či nadaci výtěžek z festivalu. V předešlých letech obdrželi od organizátorů akce výtěžek např. Nadace Jedličkova ústavu, Kapka naděje nebo Prolomené ticho.Věříme, že myšlenka tohoto festivalu bude nadále pokračovat a diváci budou spokojení nejen z hudební nabídkou, ale také se záměrem celé akce.

**Souvislost s hudbou?

**

Dětské krizové centrum bylo založeno jako vůbec první zařízení zabývající se problematikou týraných, zneužívaných a zanedbávaných dětí v České republice již v roce 1992. Od té doby zajišťuje komplexní psychosociální pomoc dětem, dospívajícím a jejich rodinám. V současnosti zde pracuje 12 odborníků z řad psychologů, terapeutů a sociálních pracovníků a v provozu je současně nonstop Linka důvěry na čísle internetová linka důvěry.

Vstupenku na festival za 150,– Kč zakoupíte v předprodeji v místě konání, nebo přímo na místě konání festivalu.

Více na www.jarnivyber.cz, www.rockcafe.cz nebo na www.dkc.cz 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.