Zkuste Skutečnou ligu - rockovou soutěž amatérských kapel | ABradio.cz

Zkuste Skutečnou ligu - rockovou soutěž amatérských kapel

  • Zkuste Skutečnou ligu - rockovou soutěž amatérských kapel
    • 29.04.2007
    • Tisk

    Nyní máte poslední šanci se do Skutečné ligy 2007 přihlásit. Máte problém s tím se prosadit? Pak využijte tuto šanci – ještě zítra, 30. dubna máte poslední šanci, jak představit svoji kapelu. Soutěž Skutečná liga 2007 je určena pro kapely hrající hudební styl zapadající do kategorie rock (punk, ska, rock, hardrock, metal, hardcore, crossover, atd.) a smyslem pořadatelů je dát šanci naprosto všem přihlášeným kapelám. Každá z nich získá 45 min živé vstoupení v profesionálních zkušebnách.

    Sdílejte článek:

**Ne podle nahrávek, ale naživo!

**

Nic není předem dané ani přikázané. Každý, kdo se zúčastní, má šanci – kapely mohou dokonce přijet i ve svých úborech, které používají při vystoupeních. Do finále – tedy až k vystoupení – budou kapely nevybírány na základě CD nahrávek, jako v jiných podobných soutěžích! Vybírat je bude odborná porota složená jak z hudebních odborníků (např. Petr Korál a Jaroslav Špulák) i z řad sponzorů soutěže. Také to je jedna z výjimečností soutěže.

**
**

**Ceny a ocenění

**

Skutečnou ligu pořádá produkční agentura N.S.E.F. Production a probíhá ve 4 fázích, od kvalifikačních kol až po finále. V předchozích dvou ročnících si to mezi sebou rozdalo více než 300 kapel. Místem konání soutěže je hudební klub Matrix (www.matrixklub.cz) v Praze na Žižkově na Konvově ulici. Nejlepších šest kapel získá zajímavé ceny od sponzorů v hodnotě vyšší než 300.000 korun. 
Nezávislá Společnost Elmera Fudda Production s. r. o.**

**

Nezávislá Společnost Elmera Fudda (N.S.E.F.) Production s. r. o. se řadu let zabývá činností v oblasti kultury reklamy. Zastupuje, zastřešuje a podporuje řadu hudebních skupin, herců a umělců. Pořádá kulturní a společenské akce. Zabývá se propagační činností a reklamou obecně, scénografií, uměleckou i reportážní fotografií, grafikou a designem. Agentura má letité zkušenosti v hudební produkci, a to jak s pořádáním jednotlivých koncertů, festivalů, tak hudebních soutěží. V současné době se stará o hudební večery v několika pražských klubech. Ve fázi realizace je i projekt dalšího svého hudebního klubu na Tylovém náměstí v Praze.
Uzávěrka podání přihlášek je stanovena na zítra, tj. 30. duben 2007. Poslední šanci přihlásit se, máte nahttp://skutecnaliga.cz/index.php?….

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.