Festival Hrady CZ jde o víkendu do finále

  • Festival Hrady CZ jde o víkendu do finále Fotogalerie (5)
    • 29.08.2018
    • Tisk

    Čtrnáctý ročník festivalu Hrady CZ se po Točníku, Kunětické hoře, Švihově, Rožmberku nad Vltavou, Veveří, Hradci nad Moravicí a Bouzovu představí v pátek a sobotu 31. srpna a 1. září na Bezdězu v romantickém Máchově kraji.

    Sdílejte článek:

Páteční program nabídne koncerty Monkey Business, Horkýže Slíže či Majka Spirita + Generala Foxxe, ale také hradních nováčků, jako jsou Marpo & Troublegang či kapela Škwor.

V sobotu se můžou fanoušci letní hradní tour těšit na Tomáše Kluse, kapely Divokej Bill, Mandrage, Rybičky 48 nebo Pražský výběr a nově na Lenny, Slzu nebo kapelu Jelen a další zpěváky a skupiny.

Festival Hrady CZ na Bezdězu letošní pouť uzavře.

Letos opět poskytuje návštěvníkům zvýšený komfort doslova hotelového typu.

Nově je totiž k dispozici VIP kemp PLUS, díky němuž není nutné s sebou na festival brát žádné vybavení pro přenocování – postavený stan, dvě karimatky a dva spacáky budou k dispozici na místě.

V areálu festivalu bude posílen signál telefonů a datových služeb, chybět nebudou wi-fi zóny a bankomat.

Na místě bude také O2 Guru karavan, kde budou k dispozici i powerbanky na dobití telefonů a poradenství s nastavením mobilních telefonů. O lepší informovanost návštěvníků se postará i praktická festivalová aplikace s mapou areálu a různými slevami a výhodami.

Ve spolupráci s partnery festivalu zde budou připraveny dětské koutky, foto koutky a doprovodné sportovní aktivity, jako například obří vodní skluzavka pro osvěžení v letním parnu. 

www.hradycz.cz

Podobní interpreti

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.