Trnkobraní letos vstoupí do druhé padesátky

  • Trnkobraní letos vstoupí do druhé padesátky
    • 24.05.2018
    • Tisk

    Hudebně-švestkový festival Vizovické Trnkobraní, který se uskuteční v pátek a sobotu 17. a 18. srpna v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích nedaleko Zlína oznámil kompletní hudební program letošního 51. ročníku.

    Sdílejte článek:

Do druhé padesátky tento hudební festival s nejdelší tradicí vstoupí s Jarkem Nohavicou, který se na Trnkobraní vrátí po dlouhých jedenadvaceti letech, kdy býval pravidelným účastníkem festivalu.

Návštěvníci se dále můžou těšit na Arakain a Lucii Bílou, kapely Divokej Bill, Mig 21, Mandrage, Jelen, Mirai či zpěvačku Ewu Farnou a další interprety a kapely.

Fanoušci na Trnkobraní dále uvidí koncerty Argemy, Wohnoutů, Portless, Poletíme?, Desmod nebo Gazdiny Roby a dalších.

"Jsme moc rádi, že do další padesátky festival vstupuje s Jarkem Nohavicou jako hlavní hvězdou. Jednali jsme s ním několik let, loni jsme ho velmi chtěli na festivalové padesátiny, ale až letos to klaplo. Věřím, že podobná šťastná hvězda bude Trnkobraní svítit celou druhou padesátiletku,“ říká organizátor festivalu Michal Šesták.  

V programu nebudou chybět také tradiční lokální hvězdy, jako Fleret a Zuzana Šuláková, dcera legendární Jarmily Šulákové.

Stejně jako loni v oficiálním programu vystoupí i kapela, která vzejde z talentové soutěže Zahraj si s kapelou na Trnkobraní. Hlasování právě vrcholí na facebookové stránce festivalu.

Opět bude připravená i tradiční oblíbená soutěž v pojídání švestkových knedlíků otevřená široké veřejnosti.

Letos proběhne v sobotu ve 13:20 hodin a moderovat ji budou Patrik Hezucký s Michalem Kavalčíkem, dříve Rudou z Ostravy.

Ve festivalovém areálu bude možné ochutnat ovocné knedlíky s různými druhy ovoce, z nichž likérka Rudolf Jelínek vyrábí destiláty, nebo navštívit muzeum slivovice.

Doprovodný program nabídne filmové projekce, divadelní představení, taneční vystoupení folklorních souborů a soutěžní a tvůrčí aktivity pro děti.

Trnkobraní taky nabídne vyšší komfort, neboť v prostoru před festivalovým areálem bude nově k dispozici prodejna potravin. Ubytovat se bude možné v placeném VIP kempu, bezpečném, oploceném, hlídaném a osvětleném prostoru s nonstop recepcí a úschovnou, možností dobití telefonů, sprchami s teplou vodou, umývárnami a sociálním zařízením s pravidelným úklidovým servisem, nebo ve stanovém městečku zdarma.

Vstupenky na Trnkobraní je možné ještě do 31. května koupit za sníženou cenu na oba dny za 820 korun, s VIP kempem za 1 070 korun, 400 korun na pátek a 520 korun na sobotu.

www.trnkobrani.cz

Podobní interpreti

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.