Zkuste štěstí v nové soutěži pro kapely

  • Zkuste štěstí v nové soutěži pro kapely
    • 16.04.2018
    • Tisk

    Talent For Stage je úplně nová vyhledávací hudební soutěž hlvně pro mladé skupiny a interprety, které/kteří mají dostatek ambicí a chuti prorazit na české hudební scéně. Soutěž vyhlašují vydavatelství Supraphon a nahrávací studio The Barn.

    Sdílejte článek:

Na vítěze čeká koncert na hlavním pódiu na letošním ročníku festivalu Votvírák, pobyt v nahrávacím studiu The Barn za účasti zkušeného producenta a natočení singlu, který letos v létě v digitální podobě vydá a mediálně podpoří vydavatelství Supraphon.

Kapely nebo sólisté se můžou přihlásit do 30. dubna na adrese www.talentforstage.cz tak, že vloží do připraveného formuláře tři jejich nahrávky plus další údaje (název kapely, sestavu, žánr, krátkou biografii, odkazy na sociální sítě, kontakt, fotografie a seznam skladeb).

Písně ohodnotí v prvním kole odborná porota, kterou tvoří zpěvák a baskytarista Kuko z kapely Horkýže Slíže, Michal Máka z vydavatelství Supraphon, David Šindelář, kreativní producent festivalu Votvírák, hudební producent a muzikant Dan Friml a hudební publicista Jaroslav Špulák.

"Vyhledávat nové talenty a spolupracovat se zajímavými interprety je náš dlouhodobý program a soutěž Talent For Stage je právě jednou z příležitostí, jak naplnit tento záměr. Zároveň věříme, že vydání singlu bude pouze startem možné spolupráce s vítězem,“ upřesňuje motivace Supraphonu Michal Máka.

Druhý týden v květnu budou na stránkách www.talentforstage.cz zveřejněna jména deseti postupujících (porota si vyhrazuje právo počet změnit) a do konce května pak můžou nahrávky hodnotit posluchači a ovlivnit porotu ve výběru vítěze. 

  1. V sobotu 16. června 2018 vystoupí vítězná kapela nebo sólista na hlavní scéně festivalu Votvírák a následně budou moci nahrát ve studiu The Barn skladbu, kterou vydá Supraphon.

"Kapely, které se chtějí prosadit, si v první řadě musí věřit. Ani tehdy to ale nemusí vyjít. V mnoha případech jsem kroky, kterým jsem věřil, šlápl vedle. Nikdy však ne do srágor. Fanoušci mají rádi kapely, které vědí, co chtějí,“ říká Kuko, zpěvák Horkýže Slíže.

Cílem soutěže je objevit pro českou hudební scénu nové jméno, které má šanci oslovit posluchače a českou hudební scénu zároveň obohatit.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.