Už za pár dní vystoupí v Praze Caro Emerald

  • Už za pár dní vystoupí v Praze  Caro Emerald
    • 13.02.2018
    • Tisk

    Už za pár dní znovu zavítá do České republiky energická zpevačka holandského původu, které leží u nohou prestižní světová koncertní pódia. Těšit se můžete na okouzlující Caro Emerald.

    Sdílejte článek:

České publikum mělo dosud příležitost vidět zpěvačku naživo na ostravském festivalu Colours of Ostrava a vyprodaném komorním koncertě v Brně.

Teď konečně zavítá i do hlavního města, kde vystoupí ve velkém stylu s velkou kapelou příští pondělí 19. února ve Foru Karlín v rámci světového turné pod názvem Emerald Island Tour.

Jako předskokanka se představí Bára Vaculíková, která vystupuje pod pseudonymem Diva Baara.

Styl Caro Emerald mísí chytře pop, swing a taneční jazz, potkávají se v něm živočišné tango i latina, ska, dub step, funk i hip-hop.

Zpěvačka zvítězila v rodném Holandsku i nad Michaelem Jacksonem, její debutové album Deleted Scenes From The Cutting Room Floor překonalo letitý rekord jeho Thrilleru a vydrželo v čele prodeje v Holandsku těžko uvěřitelných 27 týdnů.

To znamenalo úspěšný start celosvětové kariéry. V roce 2016 ve Velké Británii prodala na 150 tisíc vstupenek na 90 koncertů, což jí loni vyneslo prestižní UK Live Award, má za sebou vyprodané koncerty napříč celou Evropou, USA, Japonskem, znají ji i v Jižní Koreji.

Caro Emerald už pokořila tak ikonické sály, jako jsou londýnská Royal Albert Hall, pařížský Olympie, amsterdamské Paradiso nebo berlínská Olympiahalle.

Barbora Vaculíková není úplně neznámou zpěvačkou. Přirozený talent zdědila po známé mamince a uplatňuje ho delší čas v různých navazujících projektech.

Její hlavní působení je v pěveckém kvartetu Yellow Sisters, které vydalo už sedm desek a získalo několik mezinárodních ocenění. Bára také zpívá v projektu Mateřská.com, který získal velkou pozornost a milionová zhlédnutí na Youtubu klipem Laktační psychóza

Sólový projekt natočila pod novým pseudonymem Diva Baara a vypráví sebeironickou formou o životních pocitech a peripetiích žen. Její autorské debutové CD vyšlo loni na podzim v koprodukci s vydavatelstvím Tranzistor.

"Jsem velice potěšena nabídkou vystoupit jako host vynikající zpěvačky a umělkyně jakou je Caro, kterou už několik let obdivuji,” říká zpěvačka Bára Vaculíková a dodává: „Věřím, že její charisma dokáže české publikum, na jejím prvním samostatném vystoupení v Praze velmi ocenit.

www.caroemerald.cz

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.