Nezmeškejte dražbu k Megaton Fashion Show

  • Nezmeškejte dražbu k Megaton Fashion Show Fotogalerie (3)
    • 02.02.2018
    • Tisk

    Při příležitosti 9. ročníku Megaton Fashion Show se pořadatelky rozhodly rozšířit nabídku předmětů v tradiční charitativní dražbě. Kromě hudebních nástrojů, změněných v unikátní artefakty zajímavými uměleckými osobnostmi, je do pondělí 5. února možné přihazovat na návrhy tetování.

    Sdílejte článek:

V ceně bude zahrnuta i realizace návrhu. Dražba skončí ve 20:00. Kompletní výtěžek poputuje taneční a hudební skupině BLACK & WHITE z Dětského domova Dolní Lánov. Děti si za získané peníze nakoupí nové hudební nástroje.

Na facebookové stránce spolku Megaton Production můžete konkrétně získat tetování od Zdeňky Vyhlídkové, známé pod značkou ZdVyhlTattoo, od Moni Shamilyana ze studia Show Me! Tattoo a návrhem přispěl také DanKo, který působí ve studiu Bobek Tattoo.

Do tradiční dražby hudebních nástrojů, která se koná už posedmé, věnovaly Kytary.cz ukulele a baskytaru.

O jejich originální vylepšení se postaraly Annet Charitonová, bloggerka, zpěvačka a youtuberka a přední česká vizážistka Koki9.

Uměleckým klenotem letošní aukce je bezesporu kytarový pedál KHDK, přetvořený Danem Kurzem v artefakt, jenž nazval „Lord of Atom“. Kurz se na tento druhu úprav specializuje. Jeho díla doma mají například muzikanti z kapel ToolGojira nebo Kirk Hammet z Metalliky.

Vydražené artefakty budou šťastným majitelkám a majitelům předány ve čtvrtek 15. února v Lucerna Music Baru v rámci slavnostního vyhlášení Megaton Fashion Show 2017 – soutěže o nejlepší hudební design.

Na tomto večírku zahrají kapely Imodium a Status Praesents, proběhne každoroční legendární módní přehlídka a především budou vyhlášeni autoři nejlepších loňských designů v kategoriích booklet, plakát, merch, i designerka či designer roku, vybraný odbornou porotou.

Vstupné na akci je dobrovolné, spolek Megaton Production výtěžek v plné výši věnuje kapele BLACK & WHITE spolu s výtěžkem z dražby.

Megaton Fashion Show – soutěž o nejlepší hudební design je v Čechách jedinou akcí svého druhu.

Pravidelně se jí účastní přední osobnosti tohoto specifického odvětví. Například Studio Najbrt, Jaromír 99, Pavel Fuksa, Daniel Kurz, Milan Kukulský, Tomski&Polanski, Aleš Fulín nebo Maťo Mišík.

Hlavním cílem soutěže není hodnotit, ale šířit povědomí o hudebním designu jako svébytné výtvarné disciplíně, která je neprávem opomíjena, a pomoci fanouškům českých kapel naučit se náležitě ocenit, kolik nehudební tvůrčí energie je potřeba v hudebním prostředí vynaložit.

Dražit můžete přímo tady.

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.