Elton John se přijede rozloučit i do Prahy | ABradio.cz

Elton John se přijede rozloučit i do Prahy

  • Elton John se přijede rozloučit i do Prahy Fotogalerie (8)
    • 25.01.2018
    • Tisk

    Po víc než půlstoletí na cestě a bezkonkurenční kariéře, která redefinovala kulturní mapu a potvrdila, že je opravdovým umělcem celosvětového významu, Elton John prostřednictvím exkluzivního živého vysílání VR180 na YouTube oznámil termíny "Farewell Yellow Brick Road".

    Sdílejte článek:

Turné odstartuje v USA 8. září 2018 a bude čítat přes tři stovky koncertů na pěti kontinentech, které obsáhnou Severní Ameriku, Evropu, Asii, Jižní Ameriku a Austrálii, než v roce 2021 dospějí k závěru.

Elton John se v rámci tohoto turné vrátí po třech letech do České republiky. 7. května 2019 vystoupí v pražské O2 Areně.

Jeho nová pódiová produkce nabídne fanouškům dosud nevídanou hudební a vizuálně ohromující cestu, která obsáhne jeho padesátiletou kariéru plnou hitů.

"Koncerty mě nabíjí - jsem nadšený a zároveň cítím velkou pokoru, že mohu pořád hrát a zpívat publiku po celém světě," řekl Elton John.

"Na poslední turné mám v úmyslu přinést vášeň a tvořivost, které po desetiletích bavily mé fanoušky. Na turné se velmi těším a ukončím jím kapitolu koncertování. Potřebuji věnovat více času výchově  dětí."

Novinky o turné byly světu ohlášeny způsobem, který definoval Eltona Johna a jeho tvůrčí přínos během celé oslnivé kariéry - jako inovativního a odvážného umělce.

Oznámení bylo exkluzivně živě vysíláno z Gotham Hall v New Yorku na YouTube ve VR180 a současně přenášeno na další místa v Los Angeles a Londýně.

Fanouškům po celém světě vysílání přineslo díky technologii YouTube VR180 neopakovatelný zážitek, který jim umožnil znovu prožít některé důležité chvíle Johnovy nezastavitelné cesty k celosvětové slávě.

Transformace je koneckonců součástí jeho DNA a rád využívá nejmodernější technologii, která mu pomáhá vzdorovat prostoru a času a spojuje jeho minulost s budoucností. 


"Elton John vždy dělal věci jinak a pomocí technologií posouvá hranice vyprávění příběhů a oslovuje fanoušky novými způsoby. Loni jeho projekt The Cut podporovaný YouTube poskytl neznámým talentovaným tvůrcům příležitost vytvořit nová hudební videa k jeho největším hitům. Způsobem oznámení posledního turné posunul experimentování na další úroveň - živé vysílání ve VR," 
řekla Vivien Lewit, celosvětová umělecká šéfka ve společnosti YouTube.

"Je nám ctí prohloubit náš vztah podporou exkluzivního živého vysílání a videoklipů ze zákulisí ve VR v rámci tohoto výjimečného okamžiku v historii pop music."

Vstupenky na pražský koncert  za ceny od 1 990 do 4 990 korun se v síti Ticketportal začnou prodávat 9. února. 

www.livenation.cz

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.