Tata Bojs brzy znovu aktivují Futuretro mód

  • Tata Bojs brzy znovu aktivují Futuretro mód Fotogalerie (1)
    • 02.11.2017
    • Tisk

    Když na začátku léta Tata Bojs oznámili, že se chystají naživo kompletně přehrát  přelomové a na 2LP znovu vydané album "Futuretro", hovořilo se o tom, že by se tyto koncerty mohly stát hudební událostí závěru roku 2017.

    Sdílejte článek:

Už je jasné, že to nebyla jen planá slova. Zájem fanoušků možná překvapil i samotnou kapelu.

Všechny tři pražské koncerty jsou už vyprodané!

Pro velký zájem přidala další, který se 13. prosince uskuteční v Divadle Archa, a chystají se i do dalších měst, a to Jablonce nad Nisou, Ostravy, Plzně a Brna. 

"Celé to období, ve kterém vznikalo Futuretro zaujímá v historii naší skupiny dost významné postavení a zřejmě to tak vnímají i fanoušci. Já kdybych byl náš fanoušek, taky bych asi chtěl slyšet tuhle desku celou živě s Markem a Klárou, protože to už se nemusí opakovat!,” komentuje velký zájem fanoušků Milan Cais.

A Mardoša dodává: "Jsme rádi, že ‘žádosti’ fanoušků, ať děláme reedice našich desek na LP a ať někdy na koncertě zahrajeme všechny písničky z nějaké takové desky, byly, zdá se, vyslovovány zodpovědně. Že nás v tom nenechali!”

Koncerty, na kterých s Tata Bojs vystoupí tehdejší členové Marek Doubrava a Klára Nemravová a kapela Hm... jako speciální host, lákají kromě samotného repertoáru, jak je u Tata Bojs dobrým zvykem, také na vymazlenou scénu.

Jak ale podotýká Milan Cais, tentokrát to bylo trochu dramatické: "Ještě se mi nestalo, že bych něco vymyslel, rozkreslil a těsně před finalizací 3D návrhů to kompletně předělal. Najednou jsem si totiž uvědomil, že nás bude na pódiu hodně a že je tedy potřeba celou scénu zjednodušit a zadní plán maximálně zcelit. Ve stavbě projekční plochy bude použitý efekt, který jsme ještě nikdy nezkusili.”  

Naopak s LP mají Tata Bojs už leccos odzkoušeno, když v tomto formátu vydali poslední dvě řadovky A/B a Ležatá osmička a letos také záznam společného koncertu se SOČR.

I tak bude mít 2LP Futuretro jedno prvenství, půjde totiž o vůbec první reedici alba na vinylu, navíc v trochu pozměněném kabátu oproti původnímu vydání na CD. 

Nahrávka se dočkala mimořádně zdařilého remasteringu a vyjde zároveň i digitálně.

Každé LP pak bude obsahovat i speciální kód ke stažení Futuretra v MP3 zdarma.

Ať už jste spíš futu nebo naopak retro, buďte si jisti, že Tata Bojs ve Futuretro módu skloubí oba fenomény s přirozeností a nonšalancí sobě vlastní.

A navíc si z toho kromě jedinečné vzpomínky a 2LP budete moci odnést ještě jeden výjimečný artefakt – limitovanou edici Futuretro náušnic a broží, která vzniká ve spolupráci se šperkařem Jaroslavem Kučerou a k mání bude pouze na koncertech Futuretro 2017 a e-shopu Tata Bojs.

Důvodů, proč si tuhle jedinečnou událost letošního podzimu nenechat ujít, je víc než dost.

www.tatabojs.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.