Aneta Langerová vydá DVD a objeví se ve filmu

  • Aneta Langerová vydá DVD a objeví se ve filmu
    • 29.08.2017
    • Tisk

    Aneta Langerová v září vydá nové DVD a CD "Na vlně radosti" se záznamem koncertu v pražském Foru Karlín, kterým zpěvačka v závěru roku 2016 oslavila dva roky alba "Na Radosti". Mimo to se na podzim poprvé představí jako filmová herečka.

    Sdílejte článek:

Ve filmu režisérky Marty Novákové nazvaném 8 hlav šílenství ztvárňuje svéráznou ruskou básnířku Annu Barkovovou.

DVD a CD Na vlně radosti  zachycuje nejen prosincový koncert, ale i atmosféru celého turné, během něhož Aneta s kapelou a smyčcovým triem navštívila desítky českých a slovenských měst.

"Dva roky jsme putovali od města k městu a vyprávěli příběhy inspirované zapadlým kouzelným místem na Šumavě. Na Radosti se pro nás stalo takovým pomyslným prostorem, ve kterém se scházíme, do něhož každý něco přináší, a společně vytváříme nějakou energii. Součástí tohoto prostoru jsou i diváci, díky kterým se každý koncert stává jedinečným,“ říká Aneta.

Přibližně dvouhodinový záznam obsahuje jak písně z posledního alba Na Radosti, tak i starší skladby a nejnovější píseň Hvězda. Živou interpretací získaly písně novou energickou podobu.

"Na pódiu se potkává má kapela s úžasným smyčcovým triem a dechovým kvartetem, které hraje hned v několika písních a dodává jim tak nový rozměr. Hudební aranže pro ně opět připravil Jakub Zitko. Přizvali jsme bubeníka Adama Kollera, jenž tvoří s mým současným bubeníkem Martinem Kopřivou a baskytaristou Jakubem Vejnarem skvělou rytmickou sekci."

"Během našeho dvouletého turné jsme se na pódiu sžili, hodně jsme toho také prožili. Chtěla jsem toto krásné období zaznamenat hudebně i vizuálně. Díky DVD a CD na něj budeme moct vzpomínat a připomínat si jedno z důležitých období naší spolupráce."

Pro fanoušky, kteří chtějí mít DVD a CD mezi prvními, byly 28. srpna spuštěny předobjednávky na oficiálním webu zpěvačky.

Kdo si komplet koupí už v předprodeji na webových stránkách, získá DVD a CD z první vylisované várky a s podpisem Anety Lengerové.

Komplet DVD a CD vydá Art Shock a bude v prodeji koncem září v distribuční síti Supraphon. Součástí DVD a CD je i malé překvapení.

Audio podobu alba bude možné vyhledat i v digitálních obchodech a streamovacích servisech, jako jsou například Supraphonline, iTunes/Apple Music, Spotify, Google Play, Deezer či Clickmusic.

Třikrát platinové album Na Radosti, za které byla zpěvačka oceněna čtyřmi Anděly, vyšlo na konci roku 2014. Písně vznikaly na jihu Čech uprostřed panenské přírody.

"Všechny písně alba Na Radosti mají něco společného. Jejich děj se odehrává v přírodě, silné, divoké a nespoutané krajině, ze které tyto příběhy vycházejí. Na Radosti pro mě není jen místo, kde jsme s Kubou Zitkem, klavíristou a producentem desky, hledali inspiraci, našla jsem tam druhý domov. Divoká Šumava ve mně otevřela zdroj emocí, které jsem vstřebávala. Přijala mě s otevřenou náručí a naplnila konejšivým pocitem důvěry a bezpečí, který zažíváme, když jsme obklopeni prostou a ničím nepodmíněnou láskou."

Ve čtvrtek 12. října přijde do kin film 8 hlav šílenství.

Film režisérky Marty Novákové, výjimečný také výtvarnou stránkou, představí Anetu jako ruskou básnířku Annu Barkovovou, která strávila víc než dvacet let v sovětských lágrech a vyhnanství.

www.anetalangerova.cz

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.