Sedmihorské léto láká na Neckáře či Hradišťan

  • Sedmihorské léto láká na Neckáře či Hradišťan Fotogalerie (21)
    • 26.07.2017
    • Tisk

    Český ráj žije! Václav Neckář se speciálním koncertem a smyčcovým kvartetem, AG Flek v rámci oslavy čtyřicet let a Hradišťan poeticky rozezní Sedmihorské léto.

    Sdílejte článek:

Následující dva týdny rozhodně stojí za to strávit nějaký čas v Českém ráji.

Na scéně v Sedmihorkách u Turnova se vystřídají hned tři legendy, každá s naprosto jedinečným programem.

Hudební maraton odstartuje už tento čtvrtek 27. července Václav Neckář, v úterý 1. srpna oslaví neuvěřitelných čtyřicet let na scéně folkrocková legenda AG Flek a ve čtvrtek 3. srpna vystoupí nezaměnitelné uskupení Hradišťan.

To vše v rámci Sedmihorského léta.

 Projekt má za sebou zatím čtyři akce z jedenácti, které pro letošní sezónu přichystal.

Na pódiu oblíbeného festivalu letos vystoupily už více než tři desítky osobností z hudební a divadelní branže.

Velký úspěch měla představení Hvězdné manýry a Nebyla to pátá, byla to devátá i úžasný koncert Pavla Šporcla

K dalším letošním vystupujícím dále budou patřit Marie Rottrová, Paddy KellyKelly Family, Čechomor a poslední letošní představení Rukojmí bez rizika v hlavní roli s Václavem Vydrou.

Koncert legendy české popmusic Václava Neckáře a jeho kapely Bacily podtržený smyčcovým kvartetem bude významnou událostí na Sedmihorském létě

Vystoupení s kvartetem se připravovalo právě speciálně pro Sedmihorské léto

Návštěvníci se tak můžou těšit na neotřelé aranže velmi známých písní nejen z posledního alba Mezi svými, ale také další známé a populární písně a balady z průřezu celé kariéry tohoto skvělého zpěváka.

Legendární zlínská skupina AG Flek, která v osmdesátých letech položila základy tuzemskému folkrocku, letos slaví čtyřicet let na scéně a navíc přichystala novou desku. 

Po pěti letech se na Sedmihorské léto vrátí ojedinělé seskupení s vysokou uměleckou i interpretační úrovní Hradišťan, které nezvykle širokým žánrovým záběrem a netradičním repertoárem spojuje různé hudební styly a proudy.

Hradišťan je právem považován za originální fenomén české kulturní scény. Krásný koncert podtržený atmosférou Sedmihorského léta slibuje hity jako Voda má, Sehradice nebo Slunovrat.

www.sedmihorskeleto.cz

Podobní interpreti

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.