Student Fest připravil nejrozsáhlejší program

  • Student Fest připravil nejrozsáhlejší program
    • 28.03.2017
    • Tisk

    Svátek všech studentů se po roce opět blíží a tentokrát s nejrozsáhlejším programem v historii. Největší český studentský festival představí v týdnu od 5. do 12. dubna nabitý program plný přednášek, workshopů, promítání, výstav, performancí a divadelních představení.

    Sdílejte článek:

Vše vyvrcholí už tradičním hudebním večerem ve středu 12. dubna ve čtyřech pražských klubech.

Z jednodenní hudební akce se tak Student Fest stal týdenní multižánrovou přehlídkou, která spojuje amatérské a profesionální umělce z různých oborů. 

Student Fest, dnes už kultovní akce v centru Prahy, je oslavou mládí, nespoutanosti a především studentské pospolitosti.

Od začátků v roce 2009 jako jednodenní akce v klubech Rock Café a Vagon se letos rozšíří na týdenní festival, na kterém se představí přes sedmdesát mladých interpretů, třicet známých osobností české kulturní scény na deseti pražských scénách.

"Díky velkému úspěchu loňského Student Festu jsme se rozhodli vyslyšet přání studentů a výrazně rozšířit doprovodný program, a to na celý týden. Myslím, že to své si najde opravdu každý – můžete se přijít pobavit s Jankem Rubešem na téma občanské společnosti, probrat s Martinem Přikrylem politický marketing a manipulaci, vyzkoušet si videomapping pod vedením KinocirKus nebo se naučit s analogovým synťákem přímo od Ventolina,“ dodává za organizátory Martin Šolc.

Kromě přednášek a diskuzí na nejrůznější společenská témata, interaktivních workshopů a filmových promítání krátkých studentských filmů, se můžou návštěvníci těšit také na divadelní improvizace nebo studentskou seznamku.

V sobotu 8. dubna proběhne v prostoru DUP36 celodenní Den módy, během kterého kromě studentského blešáku, workshopu šití a módní přehlídky proběhne také diskuze na téma rizika modelingu.

V neděli 9. dubna bude program v Klubu FAMU věnován zejména začínajícím kapelám, které se například dozví, jak komunikovat s promotérem, k čemu je presskit a jak má vypadat technický rider.

Velkou hvězdou letošního line-upu je Ventolin, který roztančí publikum už 7. dubna na warm-up party Student Festu v Klubu FAMU.

V rámci závěrečného večera ve středu 12. dubna se představí hlavně nadějné mladé hudební projekty jako Ghost of You, Jakub Ondra, I Love You Honey Bunny, Shizzle Orchestra, ROLE a řada dalších, kteří se pokusí zaujmout nejen diváky, ale i agenty z velkých českých festivalů.

Jedna z kapel dostane možnost zahrát na prestižním festivalu Rock for People.

Ze starších a zkušených interpretů vystoupí například Green Smatroll, Ježíš táhne na Berlín nebo Bratři.

O noční afterparty se v Chapeau Rouge postarají například AhZ. feat. Filip Markes či Kan-Jacca a dubstepové fanoušky potěší Chik, Hlava a Low Tact. V nočním Klubu FAMU zahraje například Oliver Torr live.

Snížené vstupné za celý festival pro zájemce do 26 let je k dostání v předprodeji za 120 korun, na místě vyjde na 150 korun. Plná cena festivalové vstupenky je 220 korun v předprodeji a 250 korun na místě.

www.studentfest.cz

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.