FAITHLESS - hudební fenomén současnosti v dubnu v Praze | ABradio.cz

FAITHLESS - hudební fenomén současnosti v dubnu v Praze

  • FAITHLESS - hudební fenomén současnosti v dubnu v Praze Fotogalerie (15)
    • 22.03.2007
    • Tisk

    Faithlesspředvedou svou velkolepou show v Praze! V úterý 10. dubna vystoupí od 20 hodin v T-Mobile Areně jedno z největších jmen současné taneční scény. Bezpochyby největší taneční skupina Evropy tak po letech zavítá opět do České republiky, tentokrát už s mohutnější produkcí a plnohodnotným koncertním programem v rámci turné To All New Arrivals.

    Sdílejte článek:

Rozpad se nekonal…

Faithlessznáme především jako autory velkých tanečních písní Insomnia, God Is A DJ, Salva Mea atd. Jejich umění obdivují miliony clubberů po celém světě. Energie, která se dá zažít na jejich koncertech, je neopakovatelná. Před dvěma lety ohlásila formace konec své kariéry, odjela poslední turné a vydala kompilaci největších hitů. Jenže pak Faithless vycítili, že ještě mají co říct a přichystali velkolepý come back.

… naopak!
Sister Bliss porodila, Rollose stal otcem a Maxi Jazz se ještě víc posílil buddhismem. Všechno nasvědčovalo tomu, že po čtyřech řadovkách, oznámeném konci kariéry, oficiálně posledním turné a vydání kompilace největších hitů Forever Faithless, které se po světě prodalo přes 1,2 milionu, se nad Faithless zavře hladina. Nestalo se a v listopadu 2006 vydali Faithless nové studiové album To All New Arrivals, jehož singl Bombs točí rádiové stanice jak divé.

To All New Arrivals
Živou podobu alba představí Faithless s doprovodnou kapelou na šňůře To All New Arrivals – The Tour 2007. Kdo jste je prošvihli v roce 1998 v klubu Roxy nebo tři roky nato na pražském Výstavišti, můžete buddhistického kazatele Maxi Jazze, Sister Bliss a spol. vidět naživo už 10. dubna v T-Mobile Areně. Na britskou část turné si Faithless jako předskokana pozvali dvaadvacetiletého skotského producenta Calvina Harrise.

 

Vstupenky za 770 Kč můžete koupit v síti Ticketpro, online na www.ticketpro.cz a telefonicky na callcentru 296 333 333 nebo si vstupenku můžete zakoupit jako eTicket – vstupenku, kterou si jednoduše vytisknete sami. Vstupenky v prodeji také v síti Ticketportal, online na www.ticketportal.cz a telefonicky na 222 246 283

Více informací na www.faithless.co.uk


“:[http://www.1015.cz/]

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.