Kosheen to mají v Praze rádi

  • Kosheen to mají v Praze rádi Fotogalerie (1)
    • 13.03.2007
    • Tisk

    Za měsíc a pár dní se na svým českým fandům opět předvede anglická skupina Kosheen. Přijede nám představit své zbrusu nové album Damage. O tom proč koncerty Kosheen v Čechách nebývají raritou nebo o právě vycházejícím albu DanMusic povyprávěl Darren Bealeaka Darren Decoder.

    Sdílejte článek:

DanMusic: V Praze jste již několikrát hráli, jak se vám koncerty v Čechách a české publikum líbí?

Darren Beale:V Praze jsme vždy náležitě oceněni a české publikum nás nechá cítit se jako doma. Je pak jednoduché, mít se tak skvěle v takové uvolněné atmosféře. Vždycky se k vám rádi vracíme.

Dan: Jakou kapelu sebou budete mít jako předskokana? Máte někoho stálého na celé turné nebo si vezmete nějakou českou formaci?

Darren:Předskakovat nám bude kanadská kapela The Vincent Black Shadow, která s námi jede celé turné. Je to kapela z Kanady, která s námi hrála i dřív.

Dan: Nové album Damage by vám mělo vyjít již na jaře. Jsou na něm nějaké zásadní změny nebo mohou vaši fandové očekávat klasiku, na kterou jsou zvyklí?

Darren:Samozřejmě je to stále o třech stejných lidech dělajících muziku, takže „Kosheen klasiku“ tam určitě najdete. Existuje však mnoho zdrojů, ze kterých jsme si jak v současnosti, tak v minulosti mohli vzít inspiraci. Ty měly vliv na náš nový materiál a my jsme za to moc rádi. Cítíme, že se naše muzika vyvíjí. Doufáme, že vás to potěší také.

Dan: Najdeme na novém albu i nějaké hosty nebo jen Kosheen?

Darren:Tentokrát ne! Žádní hosté se nekonají.

Tak to tedy mají Kosheen s malou zemičkou jménem Čechy. Jako celosvětově uznávaná kapela nám dopřávají i dva koncerty ročně a občas se objeví také na nějakém tom českém festivalu. Tentokrát se jejich koncert, na kterém je doprovodí zmíněná banda The Vincent Black Shadow, jejichž styl muziky má stejnou krevní skupinu jako Kosheen, bude konat v Pražském klubu Roxy dne 22. dubna. Vstupenky si můžete koupit ve standardních předprodejích v sítích Tiketpro, Ticketstream a Ticketportal. Vytáhnou vám z kapes celkem rozumných 690,– korun českých. Pokud se chcete dozvědět něco víc o Kosheen a jejich novém albu nebo o The Vincet Black Shadow mrkněte na článek zde.

web:
Kosheen:oficiální stránky, myspace
The Vincent Black Shadow: stránky, myspace

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.