Cena za nejlepší booklet, hudební premiéry, ... už ve čtvrtek na Megaton Fashion Show 2014

  • Cena za nejlepší booklet, hudební premiéry, ... už  ve čtvrtek na Megaton Fashion Show 2014 Fotogalerie (21)
    • 19.01.2015
    • Tisk

    Už tento čtvrtek 22. ledna 2015 vypukne v pražském Lucerna Music Baru párty, kterou si nejen příznivci plakátů, bookletů a merče nemůžou nechat ujít - slavnostní vyhlášení 6. ročníku jediné české soutěže o nejlepší hudební design Megaton Fashion Show 2014. Předány budou ceny výhercům veřejného hlasování o nejlepší návrhy i nejlepšímu designérovi nebo designérce, vybranými odbornou porotou.

    Sdílejte článek:

V pátek měla premiéru video pozvánka, kterou natočil tým v čele s režisérem Gasperem Snuderlem.

Zahráli si v ní členové kapel zakázanÝovoce, Kofe-In, Bikkiny Shop, Fouth Face, Nostromo  a řada dalších, kteří účinkovali bez nároku na honorář. 

Kromě odtajnění vítězů trofejí od sochaře Lukáše Raise v kategoriích booklet, merch, plakát, cena odborné poroty a kapel na molu bude 22. ledna v prostorách pražského Lucerna Music Baru na programu tradiční módní přehlídka.

V rolích modelů a modelek, hrdě nosících vlastní merch trička, se objeví například kapely Mandrage, Atari Terror, the.switch, pořadatelé festivalu Mighty Sounds, Fast Food Orchestra nebo zakázanÝovoce. Ti zároveň zahrají speciální akustický set.

Celá hudební část večera bude výjimečná.

V premiéře se na Megaton Fashion Show 2014 představí hned dva nové projekty zavedených jmen české scény - novou kapelu S M R T I S L A V představí Tuzex (Sunshine, SuperTuzexBros) spolu s Jakubem Zachovalem (Lus3, StB), Tomášem Jungvirtem (Landmine Spring, FlyFlyFly, StB) a Michalem Machem (The Airbags, City Lights) a projekt Nostromo poprvé na pódiu provětrá Dan Kurz (Atari Terror, Kurtizány z 25. Avenue).

Moderátorem večírku bude osvědčený Jan Kunze, frontman Kofe-in, projekci zajistí VJ m0rf, hudební doprovod DJane Adlet. A o ty, kteří vydrží na nohou až do konce, se pak na afterparty postarají DJs ED Bass a DEAD SAILOR.

V neposlední řadě je na programu předání unikátních hudebních nástrojů, jejichž dražba právě probíhá. Pro potřeby Megaton Fashion Show 2014 tyto artefakty pomalovali David Koller, kapely Tři sestry, Mandrage, Vanessa, Walk Chock Ice, ZakázanÝ ovoce a tatér DanKo ze studia Inkoust Tattoo.

Jedinečnou přehlídku doplňuje plakát výstavy MENE MENE TEKEL UPHARSIN.

Dražit a hlasovat můžete už jen dnes do osmi hodin večer na facebookové stránce  Megaton Production, kde se zároveň dozvíte veškeré podrobnosti.

Charakter akce, pořádané občanským sdružením Megaton Production ve spolupráci s MERCHYOU, je charitativní.

Výtěžek poputuje prostřednictvím Nadace Terezy Maxové dětem projektu Bojovat srdcem, jehož mladí chráněnci na pódiu Lucerna Music Baru předvedou Capoeiru, romské tance a street dance.

K akci se vyjádřila i samotná patronka Nadace Tereza Maxová: „Mám velikou radost, že i v tomto roce je Nadace Terezy Maxové dětem zapojena do akce Megaton Fashion Show, v rámci které se na pomoc potřebným vybrala od roku 2009 částka 244 048 korun. Letos mám navíc tu čest být členem odborné poroty hodnotící jednotlivé přihlášené návrhy do soutěže. Držím palce všem soutěžícím a děkuji organizátorkám akce za úžasnou podporu, které si moc vážíme.“

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.