Zastřený hlas Macy Gray zazní v únoru v SaSaZu

  • Zastřený hlas Macy Gray zazní v únoru v SaSaZu Fotogalerie (7)
    • 20.11.2014
    • Tisk

    Existují hlasy, ale také „velké hlasy“: silné, plné, sexy vokály, které vám v uších zní ještě dlouho poté, co písnička skončí. Macy Gray má právě takový hlas – a i díky němu bezpochyby patří mezi nejcharismatičtější a nejunikátnější umělce v současné populární hudbě.

    Sdílejte článek:

Macy Gray, americká zpěvačka, skladatelka, herečka a matka tří dospívajících dětí se na scéně pohybuje od roku 2000, kdy celý hudební svět nadchla nahrávkou On How Life Is.

Dočkala se značného uznání kritiky i vřelého uvítání posluchačů právě hned u debutového alba, které se celosvětově proslavilo díky vydařené fúzi popu, rocku, hiphopu a soulu.

Díky singlům jako „I Try“ nebo „Why Didn´t You Call Me“ se z Macy Gray stala hvězda, se kterou pro příště museli všichni bez výjimky počítat.

Její pestrá kariéra obsahuje několik cen Grammy, Billboard, MTV nebo Brit Awards a rekordní prodeje víc než 25ti milionů desek po celém světě.

Její originální skladby jí pomohly nastartovat vlastní cestu k úspěchu a získat fanoušky i kritiky po celém světě. Její hudba překračuje žánry, od experimentální přes alternativní rock až po retro-disco a hip-hop.

Její jedinečný vzestup k mezinárodnímu věhlasu a cesta v hudební branži za posledních 14 let byly velmi zajímavé.

Poslední album The Way pak odráží ženu a umělce, jakými se Macy Gray stala.

Byla vždy schopná přesně a osobitě vyjadřovat citovou stránku věcí a stav zamilovanosti. Vždy ale také dovedla být řádně ostrá a na správných místech také kousavá.

Řadu skladeb dokázala tvrdě vyostřit a neskrývat nepříjemné věci.

„Chtěla jsem vytvořit nahrávku, která odráží moji osobnost jako ženy, matky i umělce,“ říká Macy Gray. „Toto album je pro mne velmi osobní. Chci, aby mí fanoušci pochopili, čím v životě jsem, a cítili se inspirováni mou hudbu.“

Jako svobodná matka tří dětí a zavedená filmová i hudební umělkyně je teď Macy Gray připravená sdílet cestu s celým světem.

Osmé studiové album The Way obsahuje povznášející skladby s příměsí jejího klasického rukopisu, skladby odkazují na silná témata, jako jsou ženská nezávislost nebo vítězství nad nepřízní osudu.

V pražském klubu SaSaZu vystoupí 23. února 2015.

Vstupenky za ceny od 790 do 990 korun pořídíte v síti Ticketpro.

www.livenation.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.