Bývalý technik prozradil totožnost nových členů Slipknot

  • Bývalý technik prozradil totožnost nových členů Slipknot Fotogalerie (3)
    • 05.12.2014
    • Tisk

    Bývalý technik bubeníka Slipknot odhalil totožnost nového bubeníka a baskytaristy, které kapela tajila. Na internet pověsil fotku osobního itineráře, na němž je seznam jmen všech současných členů kapely.

    Sdílejte článek:

Podle očekávání seznam jako aktuálního bubeníka Slipknot uvádí Jaye Weinberga, syna bubeníka Maxe Weinberga z kapely E Street Band.

A jako baskytaristu potvrzuje Alessandra „Vmana“ Venturellu.

Zmíněný itinerář pověsil Norm Costa, který se v hudebním businessu pohybuje už 22 let, většinu času jako technik bývalého bubeníka Slayer Davea Lombarda, na Instagram.

Costa uvedl, že měl pracovat jako Weinbergův technik, ale nedávno byl této pracovní povinnosti zbaven.

Weinberg dříve hrál s punkovou kapelou Against Me!, ze které neodcházel zrovna v dobrém. Alespoň to naznačuje vyjádření zpěvačky Laury Jane Grace.

Ta totiž v září napsala na Twitter: „Milí Slipknot, hodně štěstí s tím sráčem.“

Frontman Corey Taylor v rozhovoru pro jedno rádio v Las Vegas řekl, že nový baskytarista a bubeník zatím nejsou právoplatnými členy devítičlenné formace.

„Ještě nejsou oficiálními členy kapely, ale jsou to lidé, kteří s kapelou hrají. Až čas ukáže, jestli budou nebo nebudou právoplatnými členy,“ uvedl Taylor.

A dodal: „V téhle kapele získáváte úplně všechno. Ovšem nedostanete to jen tak. Musíte si to zasloužit. A oni si zatím vedou opravdu dobře. A my si zase hraní s nimi užíváme.“

Taylor přiznal, že neměl vůbec radost, když se Venturellova totožnost provalila díky fotkám a záběrům z klipu, na kterých bylo vidět jeho výrazné tetování.

„Říkal jsem si, proč jsme ho nepřinutili, aby si vzal rukavice? Byl jsem fakt zklamaný. Byl v kapuci a v masce… nicméně každý mohl vidět jeho tetování. To jsme podcenili.“

Slipknot se v nové sestavě poprvé představili v klipu k songu „The Devil And I“, prvnímu singlu z nového alba .5: The Gray Chapter.

Kytarista Jim Root nedávno prohlásil, že kapela možná nikdy neodhalí identitu bubeníka, který nahradil Joeyho Jordisona: „Neplánujeme říct, kdo je nový bubeník. Ani v případě, že na to lidi přijdou. Nikdy jejich domněnky nepotvrdíme, myslím, že cokoliv vždycky popřeme. Nemusí s námi vydržet. Třeba s námi vyrazí na roční turné, zjistí jak je to všechno šílené a že to nedává. Nebo ho můžeme vyšachovat.“

Root dále dodal: „U Slipknot je bubnování asi jen 50 nebo 60 procent práce. Zbytek je o tom, kdo jsi a jaká jsi osobnost. Budeš si rozumět s týpkama jako jsem já, Mick, Clown, Corey, Craig a Chris? Všichni máme tyhle povahy alfa-samců…“

Root a další kytarista Mick Thomson nahráli většinu baskytarových stop na album .5: The Gray Chapter, mírně jim vypomohl koncertní basák Donnie Steele.


Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.