Kesha žaluje producenta za sexuální obtěžování a týrání | ABradio.cz

Kesha žaluje producenta za sexuální obtěžování a týrání

  • Kesha žaluje producenta za sexuální obtěžování a týrání Fotogalerie (4)
    • 17.10.2014
    • Tisk

    Producent Dr. Luke, kterého zpěvačka Kesha zažalovala za sexuální útok a ublížení na zdraví, jako odpověď na její počínání podal vlastní žalobu.

    Sdílejte článek:

Keshu obvinil z pomluvy a porušení smlouvy.

Uvádí, že si zpěvačka všechna obvinění proti jeho osobě vymyslela a snažila se ho vydírat, aby s ním mohla bez finančních následků ukončit smlouvu.

Producent podal vlastní žalobu ve stejný den jako zpěvačka.

Dr. Luke, jehož skutečné jméno zní Lukasz Gottwald, údajně připisuje hlavní podíl viny na vzniklých nepříjemnostech zpěvaččině matce Pebe Sebert a jejímu novému managementu.

Podle žaloby Kesha producentovi vyhrožovala, že proti němu použije i lži s tím, že loňská kampaň Free Kesha poukazuje na to, že se k ní údajně choval a kontroloval ji jako loutku.

Uvádí také, že má kopii žaloby, kterou na něj zpěvačka v úterý podala, už několik měsíců. Řekla mu prý, že ji použije, pokud on nezruší jejich vzájemnou smlouvu, což Dr. Luke označil na vydírání.

„Jak je uvedeno ve stížnosti, kterou jsme podali jménem Dr. Lukea, Kesha a její matka jsou zapojeny do kampaně, která šíří pobuřující a nepravdivá prohlášení o Dr. Lukeovi ve směru ke třetím stranám, a to včetně sprostých a lživých informací o tom, že údajně Keshu zneužíval duševně i fyzicky,“ řekla producentova advokátka Christine Lepera magazínu Rolling Stone.

„Sama Kesha a Pebe přiznaly, že tato prohlášení jsou nepravdivá. K těmto krokům se uchýlily, aby Gottwalda donutily vyvázat Keshu z exkluzivní nahrávací smlouvy, kterou s ním podepsala.“

„Víme, že sama Kesha podala na Dr. Lukea žalobu, ale zatím jsme ji neviděli,“ pokračovala dále právnička.

„Není pochyb, že se jedná o pokračování jejích špatných a útočných kroků. Jsme si jistí, že Dr. Luke je v právu a že náš klient dosáhne odškodnění za poškození, která mu chování zpěvačky způsobilo.“

A právní zástupce Keshi Mark Geragos kontruje: „Toto je jen další příklad patetického a předvídatelného jednání, jímž se Dr. Luke snaží Keshu zneužívat a tyransky udržet pod kontrolou.“

A dodává: „Kesha se soustředí na zotavení hlasu a opětovné získání svobody. Chce se v životě posunout dál a tuhle nepříjemnou záležitost nechat za sebou.“

Keshina žaloba uvádí, že jí Gottwald po celou dekádu dával drogy a alkohol a také ji fyzicky i sexuálně napadal.

Obvinila ho také z toho, že na její adresu používal nelichotivé komentáře, kvůli kterým o sobě samé nesmýšlela zrovna pozitivně, čímž se u ní rozvinula porucha příjmu potravy.

Zpěvačka proto musela letos podstoupit léčení.

Soud žádá, aby ji vyvázal ze smlouvy s producentem.

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.