Kryštof odehrají poslední velký koncert před roční pauzou

  • Kryštof odehrají poslední velký koncert před roční pauzou Fotogalerie (9)
    • 28.08.2014
    • Tisk

    Kapela Kryštof má před sebou poslední velké vystoupení, než jí začne roční koncertní přestávka. Tuto sobotu 30. srpna završí v plzeňském Lochotíně seriál vlastních letních festivalů tzv. Kryštof Kempů.

    Sdílejte článek:

„Bude to největší Kemp, ale fanoušci o komfort nepřijdou,“ slibuje zpěvák Richard Krajčo.

Náměšť na Hané, Hukvaldy, Loket, Mikulov, Konopiště, Svojšice – šest tuzemských přírodních amfiteátrů už zažilo rodinný festival, kterým letos kapela Kryštof zabodovala u fanoušků.

Všude bylo vyprodáno, všude následovaly nadšené reakce, které můžete najít v diskusích na sociálních sítích nebo pod reportážemi v různých médiích.

Teď je na řadě poslední letošní Kryštof Kemp.

„Moc se do Lochotína těšíme, je to Mekka amfiteátrových festivalů. Má obrovskou kapacitu, kterou ale rozhodně nenaplníme. Tak jako na předchozích Kempech chceme, aby fanoušci měli prostor a pohodlí a nemuseli po sobě šlapat,“ podotýká Krajčo.

Poslední lístky jsou stále k dostání u „Ticketstramu“: www.ticketstream.cz.

Pro Kryštof to bude poslední veřejné vystoupení před roční koncertní pauzou.

„O to více si to užijeme, možná si přichystáme i nějaké překvapení. Teď se modlíme, aby nám vyšlo počasí. Ale fanoušci i my se umíme bavit i v dešti, což se ukázalo ve Svojšicích,“ podotýká zpěvák.

Během roční přestávky kapela dokončí sedmé studiové album, které by mělo vyjít na jaře, a připraví halové turné plánované na podzim příštího roku.

Dvě z nových písniček – „Srdcebeat“ a „Toužím“ – si fanoušci mohli přes léto poslechnout exkluzivně právě na Kryštof Kempech a v Plzni mají na pár měsíců poslední možnost.

„Ještě jsme se nerozhodli, co bude první singl, je možné, že to bude úplně jiná písnička. Ale jsme nadšení, že se lidem naše nová tvorba líbí,“ usmívá se Richard Krajčo.

Návštěvníci se můžou těšit na workshopy jednotlivých členů kapely – hudební školu Evžena Hofmanna a Jakuba Dominika, motokoutek Nikolaose Grigoriadise, fotoateliér Nikolaje Arichteva, pivní školu Ondry Kyjonky a tavernu Nikose Kulurise.

Řadu doprovodných aktivit připravili i partneři festivalu Agrofest, T-Mobile a Ostravar.

Děti si užijí například muzikiádu nebo indiánskou vesničku s kempovou poštou, malováním na obličej a legem.

www.krystofkem­p.cz

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.