Páteční frýstajl! Wolf Gang: Suego Faults | ABradio.cz

Páteční frýstajl! Wolf Gang: Suego Faults

Zvonek. Sakra, vždyť je teprve osm ráno, první z dlouhatánský série nastavenejch budíků, který vybuchujou jako malý hlukový bomby, má na odpočítávacím displayi 00:00 až za hodinu. Zvonek, a jo! Přestaň přemejšlet, co je to za kreténa, a vykopej se z postele. Jasně, už si vzpomínám, kejvnul jsem na nějakou opravu kotle, do háje!

Wolf Gang – Suego Faults

Vydáno: 25.7.2011

Skladby: Lions In Cages, Something Unusual, Stay And Defend, Suego Faults, The King And All Of His Men, Back To Back, Midnight Dancers, Dancing With The Devil, Where Are You Now, Planets

Vydavatel: Atlantic

Zakopávám o milión předmětů, rychle vodu na kafe, oblíct a fofrem jít otevřít těm vlídnejm „vyměňovačům vadnejch součástek“, po kterejch většinou zůstává brutální spoušť, zatímco oni odcházejí nevzrušeně středem jako montérkový králové. Najs. Zmáčknutí jednoho kouzelnýho tlačítka ale rázem promění i předem prohraný ráno v optimistickej začátek dalšího, něčím zas dozajista zkurvenýho dne.

Kdybych měl svůj fejkbůk, určitě bych si k týhle desce napsal nějakej oduševnělej a zároveň vtipnej status a určitě by v něm bylo něco, jako že to je deska roku. Samozřejmě za patnáct a půl vteřiny bych to změnil na ‚jedna z nej‘, protože jsem dost chytrej na to si uvědomit, že je teprve ráno, a odpoledne bych svýho neuváženýho činu moh litovat.

Wolf Gang. Suego Faults. Nepotřebujeme hudbu právě na tohle? Aby byla naším Peterem Panem a brala nás tam, kde chceme bejt, z míst, kde se nám bejt nechce? Abysme nemuseli dospívat a řešit otravný malichernosti jepičího života, ale žili si svůj únikovej Neverland s gangem Lost Boys a kámošili se jenom s vílama, mořskejma pannama, pornoherečkama, pirátama a jinou pohádkovou havětí? Jasně, Suego Faults je jako přemostění z duhy, co vede z jednoho konce pohádkový říše na druhej. Lions In Cages a The King And All Of His Men jsou ty dva konce, mezi kterejma je natažená houpací síť, ve který zapomenete na všechny strasti a kde blahosklonnej čas přestane nekompromisně odměřovat.

Max McElligott aka Wolf Gang je čarodějův učeň, co z lexikonu kouzel tajně vytrh stránku s formulí a receptem na návykovej orchestrální pop. Jako kdyby to bylo tak jednoduchý… Ale ono to právě je tak jednoduchý! Dokonce tak jednoduchý, že škarohlídům bude stačit pošťouchnutí s vykrádačkama neohipíků MGMT a mormonskejch velkovezírů The Killers. Jo, taky to tam slyším, kromě tuny dalších věcí jako Byrnea, Bowieho, indiánskejch poplachů Adama Anta i odšminkovanýho Patricka Wolfa, a není to tím, že jsou oba vlci… A co? Navíc Suego Faults není jenom o těch dvou zmiňovanejch singlech, ale vlastně celý je to tak hezky náladotvorný a optimistický, že nebylo pochyb o tom, co si vybrat do pátečního frýstajlu. Wladovi prej stačí dokrmovat se každej den jenom Datamixem 15, ale monotónní a nevyvážená strava je zabiják. Všichni potřebujeme bejt občas Peterem Panem, nebo ho mít aspoň za kámoše. Tak já jdu zlikvidovat to, čemu se říká ‚chlap tejden sám doma na třináct‘, a uklidit po instalatérech. A Suego Faults na repeat.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.