Simple Plan - Get Your Heart On! to je Beverly Hills 902011

Oh, kde jsou ty doby, kdy jsem si ujížděl na Čtyřlístku. Taky si pamatuju, že jsem měl z pouti fotku Samanthy Fox. Nevím, jestli jsem si tehdy myslel, že to je šíleně sexy roštěnka, co zpívá rokenrol, nebo mě uchvátilo něco jinýho na její přebujelý fyziognomii, každopádně to patřilo k mejm sladkejm ehmnácti.

Simple Plan – Get Your Heart On!

Vydáno: 20.6.2011

Skladby: You Suck At Love, Can’t Keep My Hands Off You (feat. Rivers Cuomo), Jet Lag (feat. Natasha Bedingfield), Astronaut 05. Loser Of The Year, Anywhere Else But Here, Freaking Me Out (feat. Alex Gaskarth), Summer Paradise (feat. K’Naan), Gone Too Soon, Last One Standing, This Song Saved My Life, Jet Lag (feat. Marie-Mai) [BONUS], Never Should’ve Let You Go [BONUS]

Vydavatelství: Supraphon

Jako spousta jinejch cetek a pomíjivejch věcí, hudbu nevyjímaje. A měl jsem svoje soundtracky k tomu, jak se mi děsně nechtělo do školy, na střední pak soundtracky k tomu, jak umně a neodhalitelně chodit za školu (což se většinou moc utajit nepovedlo), do hospody a tak. Simple Plan maj jednoduchej plán, jak voblbnout děti, co si myslej, že bejbybójbandy můžou bejt taky emo. To, že tahle deska maká, má moderní zvuk a odsejpá, ještě neznamená, že není vlezdoprdelkovská a otravná až běda. Hitparáda klišé a přehlídka těch nejvýprodejovějších zbraní, kterejma se savujou mozkový buňky dětí ve vývinu. Kobercovej nálet heeezkejch písniček s nálepkou MTV punk pro slušňáčky, který spolehlivě vyžehlej i to nejhorší akné.

Zní to místama jako Jimmy Eat World, ale těm by se z toho zvednul kufr už po čtyřech taktech. Recept stejnej jako u tuctu jinejch tuctovejch kapel z tohodle ranku, a nezachráněj to ani relativně svéprávný hosti jako třeba Rivers Cuomo z Weezer v Can't Keep My Hands Off You. I když říct o něm, že je svéprávnej, je taky trochu nadnesený, vlastně je to docela slušnej freak, ale na druhou stranu jeho kolaborace dávaj většinou smysl a Weezer jako domovská kapela, jakkoliv se občas prezentovala programově nevkusně, byla za a) vždycky trochu nadsázka a za b) oproti Simple Plan měla pokaždý nějakej ten hitík v rukávu. Co dělá somálsko-kanadskej rapper K'Naan v Summer Paradise, to už mi hlava nebere vůbec, haha. Tak holt jo, jak se říká, proti gustu žádnej dišputát. Ale…mám zapotřebí tohle poslouchat? No nemám! I am outta here, nechci totiž bejt Loser Of The Year (mimochodem v týhle věci je perla text) na balonkový party čerstvejch maturantů, co se vožerou z malinovky, poblijou dětský prolejzky mladší ségry, která odjela s rodičema na víkend k jezeru, a ve finále dávaj stagediving do vypuštěnýho bazénu. Příště bych prosil nějakou mírně sofistikovanější novinku, milé ABradio.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.