Moby - Destroyed: Insomniac strikes back

  • Moby - Destroyed: Insomniac strikes back Fotogalerie (11)
    • 03.06.2011
    • Tisk

    Ty we, já nevěděl, že se točí Pláž dvojka! Vegan, plešatej cholerik a náruživej kolektor porna…

    Sdílejte článek:

Ty we, já nevěděl, že se točí Pláž dvojka! Vegan, plešatej cholerik a náruživej kolektor porna Moby se hlásí se svou desátou deskou. Destroyed je do ranního mléčnýho oparu zabalená kaskáda posmutnělejch symfonií, co dojmou i umírajícího kytovce.

Moby – Destroyed

Vydáno: 16.5.2011

Skladby: The Broken Places, Be The One, Sevastopol, The Low Hum, Rockets, The Day, The Right Thing, After, Victoria Lucas, Blue Moon, Lie Down In Darkness, Stella Maris, The Violent Bear It Away, Lacrimae, When You Are Old

Vydavatel: EMI

Nikdy jsem si na Mobym neujížděl, ale vyhnout se mu taky nedalo. Jeho multimiliónový prodeje a extrémní nadužívanost jeho tracků v kdejakým filmu a reklamě téměř na cokoliv jsou dost výmluvný důvody. Až ze mě bude sentimentální plačka, tak si tohle natáhnu do iPodu a po třetím poslechu spokojenej a smířenej natáhnu bačkory.

Sevastopol, ty kráso, to by mě zajímalo, kam na tohle chodí, když si válí svý veganský šunky ve vytepleným LA. Někde jsem teď čet fakt děsně chytrej postřeh jakýhosi hnidopicha, že český recenzenti postrádaj schopnost popsat desku tak, aby si ji recenzožrout dokázal představit. Pche, no, něco na tom bude. Tak já se teda pokusím taky nepopsat, jak zní Destroyed. Je to kompletně virtuální patetickej flašinet plnej předprogramovanejch nálad a předžvejkanejch variací na milionkrát slyšený instantní podmazy k děsnýmu dojáku. Logic Pro masakr.

Jako dobře, já se to holt budu snažit pochopit a možná, říkám možná, že až mě to pohltí, taky budu ronit krokodýlí slzy a nad ránem se procházet po liduprázdným Karlově mostě. Nohy od kolen dolů zabořený v měkoučký, pozdně letní mlze, budu nasávat proklamovanýho ducha Kavky i mafiánskejch stánkařů s ruskejma beranicema a poslouchat ten patetickej, duchovní smutek jako perfektní soundtrack k tupý prázdnotě. Už slyším to řičení: „Nesahej nám na Mobyho, ty kreténskej nýmande!“, hehe. Můžu se vykoupit tím, že The Day a Blue Moon s vocoderem mě docela bavěj? Bavěj míněno v kontextu s celou deskou, což zase takový ejchuchu není. Be The One zní jako vylouhovanej a vysušenej odvar Ladytron, zalitej vodou ze záchoda, kde se pár let nesplachovalo. Úplně jsem zapomněl, že ten skrček je na můj vkus až moc věřící, takže jeho procítěný soulový konfese s umělejma smyčcema jsou samozřejmě i tady.

Jestli sám MobyDestroyed říká, že to je soundtrack k prázdnejm městům po druhý hodině ráno, tak jsem se zase tak moc neseknul. Insomnia je prostě svinstvo, hehe.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.