Metličkama přes záda a na šutry aspoň litr finský!

  • Metličkama přes záda a na šutry aspoň litr finský! Fotogalerie (7)
    • 21.01.2011
    • Tisk

    To takhle Ville Valo seděl ve svým obejváku na zemi a vzteky mlátil o zem starou véháeskou…

    Sdílejte článek:

To takhle Ville Valo seděl ve svým obejváku na zemi a vzteky mlátil o zem starou véháeskou, na který byl jeho první houmsextejp s klukem, kterej vůbec kdy natočil (a že jich pak ještě bylo!), protože měl zrovna nostalgickou a ta kurva zajebaná ne a ne hrát.

HIM – SWRMXS

Vydáno: 18.1.2011

Skladby: In Venere Veritas (Huoratron Remix), In The Arms Of Rain (Salem Remix), The Foreboding Sense Of Impending Happiness (Morgan Page Remix), Ode To Solitude (Gavin Russom Remix), Heartkiller (The Mercyfvcks Remix), Love, The Hardest Way (Tiësto Remix), Shatter Me With Hope (oOoOO Remix), Dying Song (Jay Lamar & Jesse Oliver Remix), Disarm Me (With Your Loneliness) [VV Remix], Scared To Death (Diamond Cut Remix), Acoustic Funeral / Like St. Valentine / Katherine Wheel (ÖÖ Megamix)

Vydavatel: Warner Music

Jak s tím plastovým krámem řeže o dubovou podlahu, rozletí se na mrak kousků, ten magnetickej nesmysl se vyleje ven jako hnědej ejakulát a ustrne na podlaze ve tvaru heartagramu. Ty vole! To musí bejt znamení! A hned mu to začne naskakovat. Uděláme remixovou desku! Ty naše ovečky love metalový to sice nepoberou, ale remixový album, to teď frčí. Mohlo by se to jmenovat třeba SWRMXS, to je děsně klevr, když se naše poslední platňa jmenuje Screamworks, že jo. A hned si to začne černým zvýrazňovačem čmárat na trosky zmasakrovaný videokazety, aby náhodou tu děsnou vychytávku s názvem nezapomněl. Kde mám sakra to svoje Blackberry? Musím hned zavolat manažerovi, ať kouká kvaltem sehnat nějaký hodně vyhajpovaný remixery, co by těm našim nasládlejm vodrhovačkám dali slušnej mejkouvr. A tak se taky stalo.

Fakt je, že jakkoliv je tohle dost dementní nápad, některý remixy jsou až překvapivě dobrý. Nakolik je to náhoda, dispozice původního materiálu (pochybuju) nebo mazanost lidí, co dekonstruovali, to je otázka, kterou ale fakt nehodlám řešit. Samotnýho mě zaskočilo, kdo se nechal zlanařit. Huoratrona (hned úvodní, vychytaně vostrej remix In Venere Veritas) chápu, protože je to krajan, magor a ďábel, ale dál už je to hodně obskurní plejáda návštěvníků mejdanů. Salem jsou permanentně na výletě se strejčkem Crackem v hotelu Heroin Inn, takže kdyby jim někdo podšoupnul k remixování třeba Šmouly, vůbec by se nedivili a udělali by z nich death metalovou marmeládu se záhrobním Tupacem navrch, jako by se nechumelilo. Jejich verze In the Arms of Rain je jako finská sauna s vyžilou pornoherečkou, co po vás vyjede s žiletkou mezi zubama, a vymaštěnej podmaz k Blair Witch 3 dohromady. Z Hymen nezůstalo naštěstí skoro nic. Pak jsou tu nějaký pseudoelectro nesmysly a podivný pokusy, co se propadly ledem někde napůl cesty. Tiesto je legrační, ten by s nima moh z fleku DJovat – dal by jejich tlamolepům s gotickým nádechem slušnej dutch happy-houseovej šmak, hehe. To by teprve bylo něco! oOoOO zpomalená verze Shatter Me With Hope je asi headlight celýho tohodle cirkusu, a vlastně má docela zajímavě zjizvenou, tragickou a ponurou atmosféru, která mě baví. To venkovská diskošková verze Diamond Cut (Scared To Death) by nevyděsila ani mrtvýho a je to po Tiestovi další mocnej výprsk smíchu. Diskopříběh hadr. A bonbónek nakonec (Acoustic Funeral / Like St. Valentine / Katherine Wheel – ÖÖ Megamix) je taky slušná onanie. Dark Side of the Mix HIM? No fucking way!

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.