Kayův páteční freeride back to the roots!

Tohle bude krátký, brutální a nutný jako očistnej Armageddon. 

Retox – EP

K ďasu s taneční vlnou. Už toho bylo dost, těch nedomrdlejch crossoverů a nudnejch reminiscencí kapel, co adoptovaly disco, a navíc ještě blbě. Je čas na pořádnou tsunami. Špinavou, ale zároveň omývající ublemcaný ruce čistou krví. Retox je další z nekonečný řady kapel a projektů hyperaktivního Justina Pearsona.

Ten název je sám o sobě tak výmluvnej, že jejich EP nepotřebuje ani titul. A Justin je ještě výmluvnější: „It seems that brutal shit is coming back. Time to get hardcore again!“. Retox jsou jména (Gabe Serbian – The Locust, Holy Molar, Head Wound City; Michael Crain – Festival of Dead Deer a Justin Pearson – The Locust, All Leather, Some Girls, Swing Kids, Holy Molar, Head Wound City), ale hlavně činy. San Diego scéna dala sama sobě i celýmu světu ten nejujetější, nejextrémnější hardcore, jakej si jenom dokážete představit. Mutovala, explodovala, hibernovala, seskupovala se a rozpadala, řevnila i slejvala se zase zpátky do svý nejkrystaličtější podoby.

A Retox jsou jako nejnovější generace Terminátora, oldschool prvky a ještě větší odolnost a bojeschopnost v extrémních podmínkách. Tři lidi, osm zabijáckejch tracků, krátká stopáž. Vypálí vám to cejch do šedý kůry mozkový i do srdce, pokud ho tam už nemáte. A pokud máte a zapomněli jste, tak tohle vám ho setsakramensky rychle připomene. Navíc free download (tady: http://threeoneg.com/…ee-download/). Není čas na srandičky, hardcore is back in full force!

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.