Prošlý freestyle v pondělním přebalu s prodlouženou expirací

Zima paralyzuje. V kombinaci s alkoholem a mejdanem, na kterým v přetopený periferní hale potkáte ty nejvíc kůl monstra pražský scény vrcholovejch předstíračů, je to smrt na zamrzlej úsměv. Odvezou vás do márnice a vykuchaj z vás žábry. Anyway, zima je monstrózní otrava, až na pár světlejch okamžiků, který ale stejně permanentně klepou kosu. Takže za můj páteční fuck up může ta bílá děvka, co si nestydatě sedla na Prahu, a pod jejíma roztaženejma nohama zesklovatělo všechno včetně mýho předsevzetí, že i kdybych přišel v osm ráno a úplně na káry, v devět to prostě bude viset a basta. Myslím teda moje nerecenze, aby si to zase někdo s tím věšením nevyložil po svým.

Autodidakt – Genres Are Dead

Vydáno: 11.11.2010

Skladby: Pimp My Life, Here We Go Feat. Super Super (Original), 15 Seconds Feat. RQM, Auto Disco-Theme, Shit Your Rack, Chainsaw, One Basket Feat. Emo Data, UNI Verse Love Feat. Knixx, Rupert Safkin, Zappenduster, Moog Skywalker, Television Feat. Cerebral Vortex & Stray, Fake Fred Perry Feat. Andres Klein, Spoek Mathambo, Nitro, Neiii, Bombay On Acid, Bimmelbahn, Eine Deutsche Schallplatte Feat. Elektroy, Ghetto Nonsense, Good On The Dancefloor, Laugh 4 Mommy, Bring Me, Redemption (Vuvuzela 2.1), The Ringing In Your Ears, 1997, Volltanken Bitte!, Mortiser, Scream 4 Daddy, Hello, Coming Home, The Honest Way

Vydavatel: Traktor Records

V tý morně se mi postupně odpráskly všechny iPody. Pěkně jeden po druhým, zmetci. Musel jsem vytáhnout rok nerozbalený Nano, a protože jsem neměl moc času, naládoval jsem ho prvním, co mi přišlo pod ruku. Moc toho nebylo. Ale možná díky tomu jsem byl nucenej klouzat tou městskou spouští, ve který nejezdilo skoro nic kromě metra (a to snad jezdilo naschvál pozpátku nebo co), s Autodidaktem v uších. Takže se o to prostě musím podělit, páč mi dělal společnost čtyři rampouchový dni skoro nonstop.

Tenhle německej chameleón, co vypadá jako metla z vesnice na konci světa, kam doputovala móda dlouhejch pačesů, pásků z prázdnejch nábojnic, triček Cannibal Corpse a koženkovejch kalhot asi deset let potom, co se rozpadli Scorpions, mě už hezkejch pár měsíců provokoval svejma sprostejma remixama a trackama, co si je dáte dvakrát dokola a musíte je zajíst platem růžovýho štěstí, protože jinak se vám rozkutálí hlava. A von si klidně nakráčí s vánoční kolekcí jak od Orionu, čokoškovejch bonbónů, co jsou plný arzénu, plutonia a wasabi a roztrhaj vám plíce jako balónek z pouti. A ještě je tak voprásklej, že si to klidně volejbluje Genres Are Dead. V jeho pošahaným podání to je fakt jízda na rozrachtaný horský dráze skrz dům hrůzy a splash až někam do castingu na Ghostbusters nevím kolik.

Úvodní Pimp My Life je synťákovej šok v duchu vymazlenejch fabulátorů Justice blahý paměti, a pak už to je jenom bláznivej ride do zatuchlý, zaplynovaný krypty s podivnejma hieroglyfama na voprejskanejch stěnách, trojčíslí se šestkama a úchylný piktogramy. Jestli měl ten zhýralej magor Jack Sparrow nějakej magickej ship, měl se jmenovat Chainsaw. Tenhle track s Electro Ferris je masakr se zlověstnou klávesovou linkou, co se zlomí do apokalyptickýho trýznění všech rebelujících dětí, který si myslej, že vrchol pubertálního zlobení znamená mít dvě žákovský, jednu fejkovou a druhou, která se ukazuje doma rodičům. Tohle je prostě adventní kalendář pro zloduchy. Každej den si rozloupnete jedno vokýnko a vypadne na vás metalem voplátovanej moučnej červ, kterýmu z tlamičky teče kyselina sírová, a rozleptá vám tu vánoční honbu za pokladem z vydejchanýho shopping mallu na sračku. Satan Claus už se na vás těší!

Stahujte třeba tady: http://www.filestube.com/…CD-2010.html.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.