Black Eyed Peas - The Beginning: XOXOXOXOXOXO | ABradio.cz

Black Eyed Peas - The Beginning: XOXOXOXOXOXO

Dneska ráno mi připlachtila SMS, která mě fakt rozesmála, i když jsem měl ještě pusu zalepenou páskou snový noci. Bylo v ní: Mily K, zitra bych si k narozeninam pral tak hustej report, ze kdybys do nej zapichnul lopatu na snih, tak se zlomi.

Black Eyed Peas – The Beginning

Vydáno: 29.11.2010

Skladby: The Time (Dirty Bit) – Produced by will.i.am & DJ AMMO, Light Up The Night, Love You Long Time, XOXOXO, Someday, Whenever, Fashion Beats, Don’t Stop The Party, Do It Like This, The Best One Yet (The Boy), Just Can’t Get Enough, Play It Loud

Vydavatel: Universal

No není to rozkošný? To samo o sobě by obstálo jako asociativní blábol, bez vysvětlivek, a mohl bych k tomu napsat název jakýkoliv desky s dovětkem, že je to super, nebo naopak úplnej shit, a že pokud to z tohodle necítíte, jste literární imbecilové se zafačovanou imaginaceschop­ností. Kecy v kleci. Takže k těm narozeninám škodolibě přeju všechno nej, přestože přát k narozeninám je něco jako psát nekrolog pár let dopředu. I tak si ale myslím, že nikam nic zapichovat nebudu, lopatu na sníh už vůbec ne, protože zlomená lopata znamená smůlu, vole. Místo toho mám super recenzi, číhej:

+++++++++++++­++++++++++++++++++++++++­+++++++++++++++++++++++

+++++++++++++

+++++++++++++­++++++++++++++++++++++++­+++++++++++++++++++++++

+++++++++++++

+++++++++++++­++++++++++++++++++++++++­+++++++++++++++++++++++

+++++++++++++

+++++++++++++­++++++++++++++++++++++++­+++++++++++++++++++++++

+++++++++++++

+++++++++++++­++++++++++++++++++++++++­+++++++++++++++++++++++

+++++++++++++

+++++++++++++­++++++++++++++++++++++++­++++++++++++++++++++++++ -----------------------

+++++++++++++++ -------- +++++++++++++­++++++++++++++++++++++++­++++++++++++++

+++++++++++++++++±----------------- +++++++++++++­+++++++++++++++++++ –

+++++++++++++­++++++++++++++++++++++++­++++++++++++++++++++++++­++++++++++

++++++++++

Dobrý, ne? Křížků jako v Normandii na pažitu, co? Aby bylo jasno, ty křížky jsou plusy, příslušející The Biginning. Nemám je spočítaný, ale to je čáryfuk. Pošeptaly mi to dvě plyšový želvy, tak na tom asi něco bude. Jestli je mám obhajovat, klidně budu. Will.i.am je seržant před povýšením v armádě hudebních prodigy, zatraceně zručnej parchant, takže na co sáhne a co olízne svým freestylem vycepovaným jazykem, to rozkvete v komerčně úspěšnou třpytivou mlhovinu. Navíc jeho inklinace k tanečnímu undergroundu a protipólný uctívání oldschoolovejch vlivů versus hitparádová neomylnost jsou štych, kterej nakopává tuhle monstrózní pseudohiphopovou machnu minimálně tam, kde se vrtí zadkama o stodvacetšest. Co víc si přát? O co víc se prát nebo přít?

The Time (Dirty Bit) je sice trochu jako vypulírovaná Aokiho Im In the House, postavená na notorický odrhovačce z Dirty Dancing, ale ve výsledku je to vlastně hit jako dvakrát jezero Loch Ness bez lochnesky. Takže taky za plus. Těch mínusů je jenom pár. Mám pocit, že Jay-Z řekl to s tím autotunem jednou a dost jasně, tudíž jeho nadužívání je jako blbej hospodskej vtip, kterej jste slyšeli uz milionkrát, a nesmějete se mu ani při dvou promile. Ale tak jo, no. A že každá druhá věc zní trochu jako ta o dvě věci zpátky, takže při forward a backward se v tom za pár minut ztratíte, je vlastně signifikantním průserem většiny desek, co dneska vycházej, takže tohle mínus je taky v zásadě milosrdný. Výpovědní hodnota The Biginning je asi nulově nulová, ale furt je tady dost věcí, co se daj docela obdivovat, a kdyby ani tohle nefungovalo, tak první signální soustava se nažere a zůstane celá. Bounce, bounce, shake your booty (ani reference na song KC and the Sunshine Band tu není náhodou, holenkové) tady platí jako nikdy. Sfouknout svíčky, polejt se Absolutkou, zapálit se a spát! Now!

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.