Páteční freestyle s domácím úkolem, fakani!

  • Páteční freestyle s domácím úkolem, fakani! Fotogalerie (11)
    • 05.11.2010
    • Tisk

    Pátek. Freestyle, takže to znamená, že si můžu zase dělat, co chci. Jupí! Není na světě nic

    Sdílejte článek:

Pátek. Freestyle, takže to znamená, že si můžu zase dělat, co chci. Jupí! Není na světě nic, co by morbidně uklidňovalo víc než výhled z okna na hřbitov. To je pak všechno kolem hned barevnější.

Aby bylo jasno hned od začátku. Nechte mě bejt. Jsem prej UFO. A protože jsem měl včera svátek, tak mám pro vás domácí úkol, zmetci. Jednak jedem hru o nejlepší přání k jmeninám, bez odměny samozřejmě (facebook komenty), a potom pro vás mám interaktivní gamesu na víkend. Koukejte si najít, stáhnout a poslechnout tyhle desky a napište mi do komentů svou vlastní recenzi, ale nesmí bejt delší než jedna veta, ohraničená velkým pismenem na začátku a tečkou na konci. Počet znaků nerozhoduje, ale nesmím se v tom ztratit a nesmím se nudit, jasný?

Takže tady jsou ty shoty: Kele – On The Lam (EP), N.E.R.D. – Nothing, 80kidz – Weekend Warrior, Crystal Fighters – Star Of Love, Digitalism – Blitz (EP), Hadouken! – Mecha Love (Single), I Like You Hysteric – Whatever (EP), Skrillex – Scary Monsters and Nice Sprites, Kids In Glass Houses – Dirt a Zola Jesus – Valusia (EP).

A neopisovat! Teď mě nechte spát, fakani!

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.