One night only, if only (Example, dík za ten slogan) | ABradio.cz

One night only, if only (Example, dík za ten slogan)

Božínku, kdybych byl patnáctiletá roztleskávačka, co před tejdnem vyměnila barbínu za pyramiďák a napsala si Můj milý deníčku, první, koho vojedu, bude nějaká teenage rocková hvězda, tak jsem možná z týhle desky vlhkej až za ušima.

One Night Only – One Night Only

Vydáno: 18.10.2010

Skladby: Say You Don't Want It Listen, Bring Me Back Down, Forget My Name, Chemistry, Never Be the Same, All I Want, Got It All Wrong, Anything, Nothing Left, Feeling Fine, Can't Stop Now,

Vydavatel: Universal Music

Řek jsem možná! Sladce bych přivíral oči a jako prolnutej biják by mi běžely rozhejbaný Lomo vobrázky těch sladkodrsnejch hošanů a reálie vyprodanýho staďáku. Jenže, do háje, nejsem patnáctiletej, a už vůbec ne roztleskávačka, tak co mám s tímhle tlamolepem jako dělat? Je to kurevsky dobře udělaný (možná v sobě mám aspoň něco z roztleskávačky, začínaj mi vlhnout dlaně) a stálo to zjevně ranec peněz, o tom žádná. A dál? Neomylně zacílená šlupka na komoru, až se z toho ten malej hrudní košíček prohejbá.

Soooo retro, jakože osmdesátky a devadesátky, a trochu to hraje jako mladší a hitparádama poučenej nevlastní brácha The Killers. Vyklenutý refrény, spočítaný nějakým hodně vychytaným softwarem. Kdybych byl…whatever, tak bych chtěl, aby tohle hráli světský, hodně nahlas, z repráků u autíček. Prackou upatlanou od cukrový vaty bych šahal malejm zvrhlejm roztleskávačkám na zadek a pokřikoval pubertálně drsně: ,,The big screens, the plastic-made dreams, say you don't want it!„, jako bych mohl vědět, o čem tohle je. Jako by to mohli vědět oni.

Polívková deska pro mlíčňáky bez zubů od mlíčňáků se zubama. Jsou neuvěřitelně plyšový, vypadaj pubescentně sexy, bez těch triček a s cigaretama, slunečníma brejlema, apple laptopama, kytarama, účesama, fancy hadrama… Jsou ale zároveň tak znuděný, vyplašený, nervózní a prázdný… Jsou přesně to, co nechceme, aby byli. A jsou asi úspěšný. Vrchovatě plný těch nejstupidnějších textovejch klišé, který z nich přetejkaj jako v pohádce Hrnečku, vař. Jenže ten jedinej, kdo by mohl zařvat "Hrnečku, dost!“, sedí v koutě s nešikovně, ale účelně podřezanejma tepnama a tejpem přes kušnu, na kterým je lihovkou napsáno ‚Shut up 4ever, bitch!‘. Maj ještě jeden pokus, krasomilové, a jestli to ani do třetice nevyjde, dostanou aspoň body za to, že si zvolili to nejtrefnější jméno, jaký je mohlo napadnout – na jednu noc. Jooo, já bejt patnáctiletá roztleskávačka… No nic, to už tady bylo.

One Night Only – Say You Don't Want It

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.