Jupííí, páteční freestyle! Budeme na sebe hodný! | ABradio.cz

Jupííí, páteční freestyle! Budeme na sebe hodný!

  • Jupííí, páteční freestyle! Budeme na sebe hodný! Fotogalerie (7)
    • 17.09.2010
    • Tisk

    Ty vole! (To je expresivní zvolání, doufám, že si to zase někdo nepřivlastní a nezačne…

    Sdílejte článek:

Ty vole! (To je expresivní zvolání, doufám, že si to zase někdo nepřivlastní a nezačne na fejkbůku bulet, že to teda jako fakt ne, Buriánek.) Chápete to?

Na každý pitomý krabičce cigaret je velkej, nadmíru optimistickej pamflet ministerstva zdravotnictví o tom, že když budete hulit, zdechnete. Nebo tak něco. Všichni to vědí i bez toho. Teda asi skoro všichni, abych neurážel tak sedmdesát procent populace, řekněme. Jasný jako facka, ale stejně to na každý je. Tučně, černě na bílým.

Znamená to, že já budu muset ke každý svý pseudorecenzi přilepit vyboldovaný upozornění, že za následky neručím, nejsem objektivní, protože píšu subjektivní momentky, koneckonců je to v popisu mýho dealu s Ábíčkama, a v neposlední řadě, je mi ukradený, jestli napíšu, v který minutě jakýho tracku je bezvadný sólo na tahací harmoniku a v jakým studiu umělci vystříkli svý artistický ego?

Původně mi od sličné kontent manažerky mailem přišlo týdenní zadání na Royksopp (splněno, a s velkým nadšením přijato, haha), a pak na nějakýho skunka, co vydává desky pod pseudonymem Ananasie.

Nejdřív jsem si myslel, že to je nějakej novej vejlupek, co jede v tropical house. Googloval jsem, googloval, a furt nic, Ananasie žádnou novou desku nevydala, dost možná, že žádná Ananasie ani neexistuje. Takže freestyle, skvělý! Až s další várkou e-mailů přišlo prozaický rozuzlení. Ananasie je překlepnutá Skunk Anansie, a to věští další mediální katastrofu.

Byť mě na Hurricane naživo docela bavila (hodně Heinekenů, asi), deska by dopadla zřejmě hodně podobně jako unylý rozplizlý Skandinávci. Můžu já si takovej skandál dovolit? No řekněte… Ovlivňuju masu zhypnotizovanejch teens jako Charles Manson svý ovečky, modifikuju jim vkus a co napíšu, to je zbožně přijímaný jako svatý. Musím bejt fakt opatrnej, abych někoho zbytečně neranil a svým obhrouble arogantním pastylem neinfikoval nějakýho zbožně vychovanýho spratka. A pak taky musím dbát na svůj obraz. Adorovanej zhýralej náfuka (bez občanky navíc), to si přece musím hejčkat, to se dá snadno pochopit. Takže Skunk Ananasii škrtám.

Ale dostal jsem zřejmě dementní nápad. A dementní nápady se mají realizovat. Abychom tu šaškárnu udělali maximálně interaktivní, mám pro vás návrh. Pamatujete si takovou tu televizní taškařici, kdy si diváci mohli hlasováním vybrat z několika filmů, na kterej se chtěj dívat v sobotu večer v prime timu? Dám vám na výběr ze tří desek a vy sami zvolíte, na kterou z nich chcete příští pátek číst mou – dozajista hodnotnou a vrchovatě emotivní – nerecenzi.

Svůj tip pište na fejkbůk do komentu, sčítat jsem se ve škole naučil. Pokud se na to vykašlete, žádnej problém, napíšu si, co mě napadne. Hrajem?

Tady jsou tři možnosti:

a) Grinderman – Grinderman 2

b) Interpol – Interpol

c) Underworld – Barking

A budeme na sebe hodný! Budeme na sebe hodný! Hezkej víkend, smradi :-D

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.