Páteční freestyle pro hodně zlobivý kluky a holky | ABradio.cz

Páteční freestyle pro hodně zlobivý kluky a holky

Céčko někdy kolem devátý ráno. Kancelářský i socky už maj pomalu čas na svačinu, vám se teprve rozlepujou voči zamlžený kocovinou, co se táhne už nějakej den jako horkem přetavená žvejkačka.

Apatický a znuděný Pražky, vyjetý smažky, zezadu se lepí někdo s batohem (je to fakt batoh, nebo něco jinýho, kriste?!), máte chuť zasyčet Vodprejskni, smrade, ale polknete, protože možná ani neumí česky. Jako WTF? Všichni jedou směr do Háje, každej stop se přelejvaj, vylejvaj a nalejvaj dovnitř a ven jako stádo chromejch ovcí, kterejm někdo přerazil jednu nohu, aby nezdrhaly. Jako WTF?! Céčko devět ráno. Zapnete iPod a tam: Here is a little story I gotta tell, about me and Legacy at the motel, it's started while back in the room 15, with three hookers and PCP, the room started melt and change the colors, we brought the drugs they got the rubbers. A už se smějete na celý kolo. Nikdo nechápe, ale vy taky nechápete, proč jedou všichni do Háje, že jo.

Dirt Nasty je homeboy z totálně ujetý party bílejch komikoraperů Dyslexic Speedreaders (haha, už ten název je totální hovadina na ležatou vosmu), kde se potkali totální sígři, kterejm není nic svatý – Mickey Avalon, Andre Legacy, Beardo (to je ten blb s afrem a vytetovanou emšestnáctkou na prsou) a Dirt Nasty. Předesílám, že tohle je rajc jenom pro ty, kterejm nevadí hodně černej humor, maj hodně kladnej vztah k pornu jakýhokoliv druhu a nepohoršujou je drogy jakýhokoliv druhu. Protože Dirt Nasty je vlastně jenom o tom, a o nepřebernejch kombinacích všeho dohromady. Tenhle frat boy spíchnul společně s DJ Stretch Armstrongem mixtape, kterej nazvali The White Album. S Beatles to bude mít pramálo společnýho, spíš s bílým práškem, co fakt není na praní. I am a party machine like Charlie Sheen, dirty in the bed, but my drugs are clean. Dumb fuck idiot je tenhle Dirt Nasty. My name is, like anus, my name is – Dirt Nasty. Co chcete od chlápka, kterej se vám snaží nakukat, že hlavní ingrediencí piňacolady je sperma. A v jeho zvrhlejch textech je penisů milionkrát víc než v slavným obrazu H. R. Gigera Penis Landscape (http://en.wikipedia.org/…is_Landscape
), akorát že Giger je umění, a Dirt Nasty je jenom nasty.

Ale zase je to fakt sranda. Parodie na Asher Rotha a jeho I love college je fakt neodolatelná: Yeah, I never went the college, so, I don't really get too many stories to tell, but fuck the college, you know what I mean, get your dick suck! I hate college, but I love drinking, I love women, but I hate college, suck my dick before you graduate. Jestli jsem minule častoval 3OH!3 titulem misogynní hňupi, tak se jim musím omluvit, protože Nasty je fakt prase. Smokin' Ice Ice Baby – Vanilla Ice klasika a hlášky typu ‚Now that the Meth is cooking, your fat girlfriend got better looking…where you ended up? Rehab boulevard!‘ Hej, Amy Winehouse, seš vořezávátko! Don't Get Married s hostujícíma Rich Hill a Andy Milonakisem je vrchol cynismu (.hey pig, I will see you in divorce court!). Pak už to je fakt jenom jízda. The White Album mixtape stáhnete zadarmo tady – http://dirtnastymusic.com/site/music/ .

Aby toho lepkavýho nebylo málo, Nastymu teď vyšla nová deska, Nasty As I Wanna Be, a je důstojným pokračovatelem The White Album, vo tom žádná! Dirty porno casting čítá takový zvrhlíky jako fellaz Andy Milonakise, Andre Legacyho, Bearda, trochu natvrdlou čubku Ke$hu, Benji Hughese, LMFAO, ale i veterány Too Short a Warren G. Textově je to furt starej dobrej Nasty, neubral ani trochu, spíš naopak. I ty nejvostřejší tracky 2 Live Crew jsou proti němu jako leporelo O veselý mašince.

Takže dnešní freestyle berte jako završení mejch trochu zvrhlejch fórků (kromě faktu, že Nasty As I Wanna Be i The White Album jsou zábavný spolucestující do upocenýho smradlavýho metra – doporučuju!) Příště budu psát o nějakým křesťanským white metalu nebo o gospelovejch ikonách a jejich pozitivním vlivu na zbožné věřící. Teď mě ale baví Dirt Nasty, a vás bude bavit taky, jestli máte na hlavě, mírně nad čelem, pod vlasama, takový dva malý, tvrdý výrůstky (v tomhle ale fakt nehledejte žádnej obscénní dvojsmysl).

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.