Koncert týdne: Paramore, Celebrity Beach Bowl, New York (2014)

  • Koncert týdne: Paramore, Celebrity Beach Bowl, New York (2014) Fotogalerie (18)
    • 24.02.2014
    • Tisk

    Americké trio Paramore vystupilo začátkem měsíce února na osmém ročníku akce „Celebrity Beach Bowl“, kterou v New Yorku pořádala stanice DirectTV.

    Sdílejte článek:

Paramore zahráli konkrétně 1. února 2014.

Festival se odehrál v areuálu DTV Superfan Stadium a fanouškům byl přístupný zdarma. Fungovalo to na bázi „kdo dřív přijde, ten dřív mele“ – tedy ti, kteří dorazili včas, dostali se na koncert, ostatní měli smůlu…

Jednotlivé koncerty byly přenášeny také online a v přímém přenosu je uvádělo několik amerických kabelových televizních kanálů.

A jak možná správě tušíte, i tato akce byla součástí víkendu, kdy se odehrál Super Bowl, tedy finále NFL (Ligy amerického fotbalu).

Než si pustíte koncert Paramore, ještě dodejme, že kapela v čele se zrzavou Hayley Williams v létě vyrazí na společné Monumentour spolu s formací Fall Out Boy.


Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.