Fotoreport z pražské Tattoo Convention 2011

  • Fotoreport z pražské Tattoo Convention 2011 Fotogalerie (62)
    • 14.06.2011
    • Tisk

    Letošní pražská konvence byla příjemným překvapením. Mimo jiné proto, že ji pořadatelé…

    Sdílejte článek:

Letošní pražská konvence byla příjemným překvapením. Mimo jiné proto, že ji pořadatelé přesunuli ze sterilních prostor v Letňanech na Výstaviště v Holešovicích. Sterilním nemyslím absenci bakterií, ale stylu. Nic proti letňanskému Výstavišti, ale přeci jen se jeho neosobní haly hodí více pro veletrhy sekaček na trávu, než pro přehlídku potetovaných těl.

Nejlepší zprávou ale samozřejmě bylo, že 13. ročník International Tattoo Convention Prague byl skutečně international. Představili se tatéři namátkou z Británie, Ruska, Rakouska, Řecka, Mexika, hned několik italských a samozřejmě česká a slovenská.

Soutěž o nejlepší tetování probíhala v devíti kategoriích. Kromě toho se vyhlašoval nejlepší počin každého dne a nejlepší tetování celého ročníku. Poslední jmenovanou cenu, která vítěze odeslala na podzimní konvenci do Londýna, si odneslo slovenské studio Tattoo Rascal.

Program byl rozmanitý – v pátek se předvedly hiphopové hvězdy PSH a Prago Union, sobota se nesla v rytmu rockabilly, konkrétně hráli Green Monster. Ještě předtím se volila historicky první Miss Tattoo Convention, v rámci které proběhla módní přehlídka oblečků od Lucky Hazzard. O letošní freak show se postaral Crazy White Sean. Prý je to mimo pódium moc milý chlapík. Ráda věřím, ale neměla jsem chuť se k němu přibližovat vzhledem k tomu, že mu muselo z pusy smrdět všechno, co při svém vystoupení vypil a snědl.

Foto: Vojtěch Kubec

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.