Fotoreport ze sobotního koncertu americké kapely Gossip

  • Fotoreport ze sobotního koncertu americké kapely Gossip Fotogalerie (45)
    • 29.06.2010
    • Tisk

    Kdo zmeškal sobotní koncert amerických Gossip v pražském klubu SaSaZu, bude dlouho litovat!

    Sdílejte článek:

Kdo zmeškal sobotní koncert amerických Gossip v pražském klubu SaSaZu, bude dlouho litovat!

Do role předkapely byla vybraná česká skupina Toxique a výběr to nebyl vůbec špatný. Klára Vytisková, ač se zlomenou nohou, dokázala pěkně rozparádit sebe i publikum pod podiem, čímž připravila vhodnou půdu pro hvězdy večera.

Bez zbytečných průtahů se na podiu před desátou večer objevili Gossip, v čele s frontmankou Beth Ditto, aby rozjeli svůj mejdan.

Hit střídal hit, zazněla zde většina songů z desek Standing in the Way of Control a Music For Men a publikum bylo nadšené. Tančil snad každý (i já!!), ovšem jednoznačnou hvězdou večera se stala Beth.

Když její dokonalý pěvecký výkon a energii, se kterou celý koncert odskákala, odsunu na chvilku na vedlejší kolej, dostala přítomné publikum především svou milou povahou. Díky které, i přes svůj korpulentní vzled, působí jako malá holčička, kterou máte chuť obejmout. Neustálý srdečný úsměv, bezprostřednost, shana se učit česky (na dekujiii mos v jejím podání opravdu nezapomenu :-) ), neustálý kontakt s publikem („jsiii f pohodeee??“), který k dokonalosti dotáhla na úplném konci koncertu, kdy doslova obešla celé SaSaZu, aby se s publikem pozdravila, objala, vyfotila…to všechno vytvořilo nezapomenutelný zážitek a výborný koncert.

Kdo jste do SaSaZu 26. června nešel, podívejte se alespoň na náš fotoreport, který nafotila Kateřina Zelingerová!

Setlist: Yr Mangled Heart, Pop Goes The World, Eyes Open, 8th Wonder, Coal To Diamonds, Dimestore Diamond, Listen Up, Men In Love, Yesterday's News, 2012, Standing In The Way of Control, Four Letter Word, Heavy Cross, Přídavek: What's Love Got To Do With It (originál od Tiny Turner), Love Long Distance, I Will Always Love You (originál od Whitney Houston).

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.