Extravagantní Jeffree Star poprvé zavítal do Prahy

  • Extravagantní Jeffree Star poprvé zavítal do Prahy Fotogalerie (47)
    • 01.05.2010
    • Tisk

    Včerejší „čarodějnický“ večer byl v pražském Lucerna Music Baru ve znamení extravagantního

    Sdílejte článek:

Včerejší „čarodějnický“ večer byl v pražském Lucerna Music Baru ve znamení extravagantního umělce Jeffree Stara.
Ani ne z poloviny zaplněný Lucerna Music Bar se už od 19 hod. dočkal projektu Synthetic Season. Hned po nich, tedy v půl osmé nastoupili již očekávaní brokeNCYDE, kteří zde dle reakcí náctiletého publika měli výraznou základnu fanoušků. Ječení a vroucí kotel pod podiem tomu byli jen důkazem.
Ječení se o to více znásobilo, když se na podiu objevil Jeffree Star a jeho kapela. Jeffree je zajímavý týpek. U něj máte vždy jistotu, že je na co se dívat. Ať už jsou to jeho kérky, které zdobí snad 90% jeho těla, či vlasy nebo precizně provedený make-up, který jako správná lady během koncertu (přímo na podiu) ještě několikrát dopiloval. Toto všechno, v kombinaci se zženštilými až přehrávanými pohyby, vás ale nutí se zamyslet… Je tohle celé hra, kdy se tenhle vyhublý chlapík rozhodl být holkou a stavět na tom image a nebo je to upřímné? Nevím…ovšem co vím je, že celou tuhle pro oko dokonalou image zastiňuje u zpěváka poměrně zásadní fakt a to, že žádný velký zpěvák není. Jenže publiku to včera nevadilo. Emokids se bavili, děvčata ječeli, chlapci tančili a všichni si odnesli zážitek…

Vy atmosféru večera načerpejte alespoň přes náš obsáhlý fotoreport, který pro vás nafotil Petr Klapper

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.