Kontrafakt si poslední zářijová den podmanili Lucerna Music Bar

  • Kontrafakt si poslední zářijová den podmanili Lucerna Music Bar Fotogalerie (20)
    • 01.10.2009
    • Tisk

    Ve středu 30. září od 21:00 se Lucerna Music Bar rozezněl slovenským hip hopem.Do Prahy zavítali

    Sdílejte článek:

Ve středu 30. září od 21:00 se Lucerna Music Bar rozezněl slovenským hip hopem. Do Prahy zavítali úspěšní Kontrafakt, ve složení Rytmus, Ego a Aneš.
Kontrafakt dorazili v plné síle, pozitivně naladění a přivezli, jak jen svými slovy potvrdili, „vypeckovanou show“. Celý večer působil velmi uvolněným a přirozeným dojmem, který jen dokreslovalo natěšené a aktivně „hip hopově“ reagující publikum, které zaplnilo ze tříčtvrtin Lucernu.
Zaznělo takřka celé poslední album Bozk na rozlúčku (2007), kdy při songu „Život je boj“ stál celý Lucerna Music Bar takřka v pozoru. Dále nejznámější „pecky“ z předchozí desky E.R.A. (2004) a na konci večera byla publiku nabídnuta i část skladby z teprve připravované desky Kontrafaktů a myslím, že se máme opět na co těšit!
Abyste aspoň z části ochutnali slovenským hiphopem okořeněný Lucerna Music Bar přinášíme Vám menší fotoreport.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.