• Fajn Radio

    Just hits

    Share your favourite radio station:

About radio Fajn Radio

Fajn Radio je vyhledávaným hudebním fenoménem, protože nalézt kvalitní rádio pro mladé, které hraje ty nejlepší a nejnovější hity, není leckdy jednoduchou záležitostí. Zejména mladí chápou novou živou hudbu jako podstatnou část života, a proto vyhledávají jen ty nejlepší zdroje, jelikož se nejeden playlist písniček v mobilu brzy oposlouchá, sáhnou k osvědčené kvalitě v podobě celorepublikového či lokálního rádia. Zejména Pražané nemají s hledáním kvalitního rádia vůbec problém. Na výběr mají nesčetně stanic, které jim nabízejí písničku nejrůznějších žánrů od metalu až po hip-hop.

Fajn Radio online: Hrajeme to nejnovější

Jednou z těchto stanic je i Fajn Radio, které se díky své popularitě rozšířilo i za hranice středočeského kraje a vytvořilo celou rodinu rádii, které si mohou posluchači naladit v nejrůznějších krajích naší republiky. Samotné fajn rádio je určeno tedy pro střední Čechy, Prahu a další kouty naší země. Je ho možné naladit na frekvenci 97.2, 94.1 pro Prahu a na 106.6 pro Střední Čechy. Posluchačům v severních Čechách je určené rádio Fajn North music, které je možné naladit na frekvenci 89.3 pro Děčín a 95.2 pro Ústí nad Labem. Pro Chomutov je připravené Fajn Radio Agara na frekvenci 98.1. Obyvatelé Pardubic si toto rádio mohou naladit pod názvem Fajn Radio Live, které vysílá na frekvenci 91.6. A pro Moravsko-slezský kraj vysílá Fajn Radio Hity na frekvencích 102.9 a 96.0 FM.

Fajn Radio je samozřejmě možné nalézt také na internetu jako Fajn Radio online, kde vysílá online a kde přináší hned několik stanic, které se velmi ostře vyhraňují ve stylu muziky, kterou vysílají. Takovými jsou Fajn Radio Hardcore, hrající jak již z názvu vypovídá Hardcore muziku. Dalším je Fajn Radio Black, které se zaměřuje především na rap, RNB a hiphopovou muziku. Fajn Radio Club přináší ty nejnovější taneční hity, které se hrají po klubech celého světa a jako poslední je zde Fajn Radio Fresh, které přináší nejnovější songy z oblasti popmusic. Tato rádia je možné poslouchat online a tak si tedy každý, kdo má přístup k internetovému připojení, může do svých uší pustit přesně ten svůj šálek kávy, který mu vyhovuje.

Obliba tohoto rádia každým dnem stoupá a jeho posluchačská základna činí 500 000 lidí každý týden. To vypovídá o veliké oblibě tohoto rádia a o kvalitě, kterou vypouští do éteru. Avšak muzika není to jediné, co Fajn Radio nabízí. Každý den informuje své posluchače o hudebních novinkách a událostech, přináší čerstvé zpravodajství z domova i ze světa a informuje všechny milovníky venkovních akcí o právě probíhajících událostech na nejrůznějších místech regionu, ve kterém zrovna vysílá. Pokud tedy hledáte mladistvé rádio plné energie a dobré pohody, můžete se spolehnout, že naladěním Fajn Radia rozhodně nic nezkazíte.

Similar radio

Listen radio

Hitrádio Černá Hora

Víc muziky!

Listen radio

Kostka Rádio

Have fun with us!

Listen radio

Fajn Párty

PROSTĚ HITY

Discussion on the radio

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.