Vyhrajte 5x2 vstupenky na festival Hrady.cz - Kunětická hora

 

 

 

 

 

 

 

 

Hudební festival Hrady CZ startuje v pátek a sobotu 14. a 15. července na hradě Točníku a dále se vždy v pátek a sobotu představí na Kunětické hoře, Švihově, Rožmberku nad Vltavou, Bezdězu, Veveří, Hradci nad Moravicí a Bouzově a svoji letošní tour uzavře na slovenském hradě Červený kameň. Páteční program na Kunětické Hoře nabídne kromě dalších i koncerty Vladimíra 518, Olympic,  Horkýže Slíže, Visacího zámku či Vypsané Fixy a dalších interpretů, v sobotu se mohou fanoušci letní hradní tour těšit zcela poprvé na Arakain s Lucií Bílou, Richarda Mullera, Mig 21 nebo Tomáše Kluse, který v létě na Hradech vystupuje zcela exkluzivně.

 

Kompletní informace včetně line-upu a možnosti ubytování naleznete na webu Hrady CZ

Podmínky soutěže Soutěž skončila 19. 07. 2017
Partneři soutěže

Na tento parádní festival může pět  z našich posluchačů či čtenářů vyhrát dvě víkendové vstupenky, které, pro jistotu upozorňujeme, platí pro oba dva dny. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho štěstí při slosování. Pro účast v soutěži je nutné přihlásit se přímo na webu abradio.cz nebo přes Facebook a souhlasit s podmínkami.

Výhreci soutěže jsou: Miroslava Šimková, Jan Vlašič, Viktorie Kmínková, Milan Herka, Petr Košík. Gratulujeme :)

Další souteže

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.