Soutěž o 3x2 vstupenky na festival Slunovrat

 

  

 

 

 

 

 

 

Festival Slunovrat startuje již příští měsíc o víkendu 23. – 24. června 2017 v nově zrekonstruovaném areálu rozlehlého vodáckého kempu Sázavský ostrov ve středočeské Sázavě u Benešova. Divákům představí kromě bohatého doprovodného programu pro celou rodinu také koncerty Richarda  Müllera,  Xindla X, Anety Langerové, Ivana Mládka, Bratrů Ebenů, Františka Nedvěda a dalších písničkářů.

Přijet na festival můžete karavanem nebo i po proudu řeky Sázavy raftem nebo lodí. Úschovna lodí bude zajištěna. Ubytovací kapacita areálu je již zaplněna, ale pro další návštěvníky bude přichystáno stanové městečko a V.I.P. stanové městečko. Pro rodiny s dětmi bude připraven dětský koutek s hlídáním, dětská hrací zóna, loutkové divadélko Schubert, skákací hrad a mnoho dalšího. A nebude samozřejmě i chybět táborák s tradičním opékáním špekáčků, u kterého si budou moci návštěvníci zavzpomínat a ti odvážnější i zazpívat.

 

Více informací naleznete na webu festivalu Slunovrat

 

Podmínky soutěže Soutěž skončila 30. 05. 2017
Partneři soutěže

Na tuhle parádní akci mohou tři z našich čtenářů vyhrát dvě víkendové vstupenky, které, pro jistotu upozorňujeme, platí pro oba dva dny. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho štěstí při slosování. Pro účast v soutěži je nutné přihlásit se přímo na webu abradio.cz nebo přes Facebook a souhlasit s podmínkami.

Výhreci soutěže budou vyhlášeni na webu Abradio v sekci soutěže během dne 31.5 a budou posléze kontaktováni emailem.

Výherci soutěže jsou: Milan Herka, Barbora Klejchová, Lada Novotná. Gratulujeme.

Další souteže

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze