Soutěž o 1x2 vstupenky na festival Mighty Sounds a do Monster Energy zone

Podmínky soutěže Soutěž skončila 12. 07. 2012
Partneři soutěže

V již tradičním útočišti letiště Čápův dvůr u Tábora vypukne 13. července 2012 třídenní festival Mighty Sounds. A protože se bude hrát hlavně punk, ska, reggae, punkrock, rockabilly, rock´n´roll či hardcore, energie bude nedostatkové zboží. Proto bude k dispozici samostatná stage Monster Energy zone, kde se v průběhu 3 dnů a 2 nocí představí řada českých DJs a Monster poteče proudem.

Kromě skvělé hudby bude pro fanoušky připravená autogramiáda kapelek From Our Hands, Zoči Voči, v plánu jsou Carburetors či Prague Conspiracy. S těmito muzikanty pak bude v rámci Monster Energy zone dost prostoru i na individuální pokec. Relax si tu dopřejí také sportovci Monster Energy a samozřejmě nebude chybět větší než malé množství drinků včetně novinky roku Monsteru Rehab, který umí našlápnout spojením čaje, limonády a iontového nápoje.
Více o Monster Energy na www.monsterenergy.com.

Soutěž o 1×2 vstupenky na festival Mighty Sounds a do Monster Energy Zone probíhá od 9.7.- 12.7.2012. Účastí v soutěži každý souhlasí, že jeho jméno bude v případě výhry uveřejněno na stránkách ABradio.cz. Jména výherců se dozvíte na stránkách ABradio.cz během 12.7.2012. Po­řadatelem soutěže je LIMEMEDIA, a.s. Informace o festivalu najdete na stránkách Mighty Sounds.

Výhercem soutěže je: Tadeáš Kožený. Gratulujeme!

Další souteže

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.