• Rádio Povídka

    Dobrodružné, historické, detektivní či komediální příběhy

    Sdílejte vaše oblíbené rádio:
09:38 Bulgakov Michail Poslední dny 69 min  
10:49 Edgar Wallace Soudce Jack 59 min  
11:49 Astrid Lindgrenová Ronja, dcera loupežníka 59 min  
12:48 Eduard Bass Klapzubova jedenáctka-V rozbouřených vlnách (5. 14 min  
13:03 Karel Havlíček Borovský Král Lávra 11 min  
13:14 Jan Welzl Hrdinové ledového moře (1.část) (část 01) 20 min  
13:34 Jan Welzl Hrdinové ledového moře (2.část) (část 02) 25 min  
14:01 Jan Welzl Hrdinové ledového moře (3.část) (část 03) 20 min  
14:21 Jan Welzl Hrdinové ledového moře (4.část) (část 04) 20 min  
14:43 Anna Smetanová Černá dáma dává mat 69 min  
15:53 Zdeněk Svěrák Přelidněný domek 3 min  
15:56 Antoine de Saint-Exupéry Malý princ 77 min  
17:14 Arthur Conan Doyle Případ s motýly Hilesia 14 min  
17:28 O'Henry Gentlemanští podfukáři (3.část) (3. část) 16 min  
17:44 Jack London Příběh rybářské hlídky 19 min  
18:05 Vlastimil Vondruška Urozená uličnice (1. část) 15 min  
18:20 Svatopluk Čech Mluvící kapr 29 min  
18:49 Jiří Suchý Lakomství 4 min  
18:55 Edgar Allan Poe Vraždy v ulici Morgue 78 min  
20:15 Robert Fulghum Smetí 3 min  
20:18 Jules Verne Zajatci polárniho moře 46 min  
21:04 Jan Neruda Bakšiš 12 min  
21:18 Toulky českou minulostí Vražda kněžny Ludmily 30 min  
21:48 Pavel Landovský Objížďka 52 min  
22:42 Benjamin Rochefort Fanfán Tulipán (4.část) ((4. část)) 25 min  
23:07 Isaac Asimov Já robot (1.část) (kapitola 1. Robbie) 48 min  
23:58 Černí baroni Už se maká 10 min  
00:08 Dan Brown Andělé a démoni (3.část) (3. část) 72 min  
01:22 Saki Sredni Vastar 14 min  
01:36 Robert Hans van Gulik Vraždy na čínském jezeře (1.část) (1. část) 42 min  
02:18 Ian McEwan Nevinný (1.část) (část 01) 26 min  
02:46 Báje evropských měst  (4.část) (4. díl) 44 min  
03:30 Umberto Eco Jméno růže (5.část) 45 min  
04:17 Jaroslav Hašek & Jan Werich O neslušném ježkovi 6 min  
04:23 Alexandr Dumas Dobrodružství hraběte Lydericha (2.část) (část 02) 27 min  
04:52 Ernst Hall Zvony Smrti (5.část) (část 05) 33 min  
05:24 Arthur Conan Doyle Pruhovaná truhlice 21 min  
05:45 Georges Simenon Zbytečné starosti Komisaře Mai 72 min  
06:58 Vlastimil Vondruška Smyčka se utahuje 25 min  
07:23 Victor Hugo Bídníci (4.část) (4. část) 35 min  
08:01 Alois Jirásek Filosofská historie 27 min  
08:28 Karel Jaromír Erben Štědrý den 10 min  
08:39 Joanne Kathleen Rowlingová V Krucáncích a kaňourech (4.část) (4. kapitola) 42 min  
09:21 Arthur Ransome Boj o ostrov (1.část) (část 01) 16 min  
09:38 Jaroslav Hašek Štědrý večer v sirotčinci 7 min  
09:44 Dušan Procházka Z tunelu do tunelu 5 min  
09:52 Fjodor Michajlovic Dostojevskij Chudí lidé (1.část) (část 01) 29 min  
10:21 Jaroslav Jan Paulík Arizona (1.část) (část 01) 25 min  
10:46 Charlotte Bronteová Jana Eyrová (1.část) (část 01) 45 min  
11:31 Stanislav Šárský Mabinogi: Keltské pověsti (4.část) 14 min  
11:45 Anton Pavlovič Čechov Medvěd 29 min  
12:15 Eduard Bass Klapzubova jedenáctka- Jak Španělé pukli vzteky 12 min  
12:27 Ondřej Neff Havárie Drakkaru 43 min  
13:11 Jane Austenová Pýcha a předsudek (2.část) (část 02) 27 min  
13:39 František Nepil U Mecenáše 4 min  
13:44 Jaroslav Foglar Boj o první místo 79 min  
15:03 Jules Verne Cesta kolem světa za 80 dní 151 min  
17:35 Zdeněk Svěrák Vytáčení 3 min  
17:38 Ota Pavel Otázka hmyzu vyřešena 30 min  
18:09 Toulky českou minulostí O Krokovi a jeho dcerách 30 min  
18:38 Rudolf Těsnohlídek Pomatuj, abys byl mužem dobrým 30 min  
19:10 Praha v pověstech, mýtech a legendách O Faustovi 8 min  
19:18 Eduard Valenta Z nového světa (2.část) (část 02) 43 min  
20:03 Petr Šabach Julie 5 min  
20:08 Dušan Procházka Pokousanej zadek 5 min  
20:14 Vladislav Jůza Wolfgang Amadeus František 3 min  
20:16 Eduard Cupák Kouzelná křída 30 min  
20:48 Čechomor & Barbora Hrzánová Kacafírek 7 min  
20:55 Lev Nikolajevič Tolstoj Vojna a mír (1.část) (1. část) 65 min  
22:02 George Langelaan Moucha (1.část) ((1. část)) 48 min  
22:50 Alexandr Romanovič Běljajev Hlava profesora Dowella 49 min  
23:39 Arthur Conan Doyle Sherlock Holmes a expert 18 min  
00:00 František Ladislav Čelakovský Bohatýr Muromec 14 min  
00:14 Arnošt Goldflam Nevlastní sestra 26 min  
00:40 Zdeněk Svěrák Peří 3 min  
00:45 Vlastimil Vondruška Sudí Benedikt (2. část) 20 min  
01:05 Michal Lázňovský Do Ameriky a zase zpátky 59 min  
02:06 Virginia Woolfová Dáma v zrcadle 16 min  
02:22 Miroslav Vlk Dobré srdce kasaře Berga 46 min  
03:08 Alfred Andrs Řiďičův útěk 66 min  
04:17 Toulky českou minulostí Keltové mezi námi 29 min  
04:45 Milan Kundera Falešný autostop 49 min  
05:36 Spejbl a Hurvínek Hurvínkův mořský vlk 16 min  
05:53 Jules Verne Patnáctiletý kapitán (2.část) ((2. část)) 49 min  
06:44 Ivan Sergejevič Turgeněv První láska 76 min  
08:00 Arthur Ransome Boj o ostrov (2.část) (část 02) 14 min  
08:14 Ignát Herrmann Martin Kropáček, leštič podlah 15 min  
08:31 Josef Kajetán Tyl Paní Marjánka matka pluku 116 min  
10:27 Mark Twain Příběhy tří chlapečků 26 min  
10:55 Edgar Allan Poe Muž, který se rozpadl 28 min  
11:23 Gilbert Keith Chesterton Salát plukovníka Craye 23 min  
11:46 Robert Hans van Gulik Vraždy na čínském jezeře (12.část) (12. část) 45 min  
12:32 Jan Werich Wien bleibt Wien 20 min  
12:51 František Nepil U Pavouka 6 min  
12:59 Praha v pověstech, mýtech a legendách Soud a volba 8 min  
13:08 Jiří Suchý Apokalypsa 6 min  
13:16 Arabela Zvonečkem to končí 52 min  
14:08 Eduard Bass Klapzubova jedenáctka-Waleský náhradník (3. část 14 min  
14:23 Vlastimil Vondruška Zaječek (4. část) 21 min  
14:45 Benjamin Rochefort Fanfán Tulipán (2.část) ((2. část)) 25 min  
15:12 Černí baroni Vánoce 11 min  
15:23 Jaroslav Brdečka Kolty bez pozlátka (5.část) (část 05) 25 min  
15:50 Toulky českou minulostí Staveniště Evropy 27 min  
16:17 John Ronald Reuel Tolkien Hobit aneb Cesta tam a zase zpátky (1.část) (1. část) 48 min  
17:07 Robert Fulghum Pomoc v nouzi 4 min  
17:11 Dušan Procházka Rhodes Rock 6 min  
17:17 Petr Šabach Robert 27 min  
17:46 František Běhounek Deset mužů z Alexandra (3.část) (část 03) 33 min  
18:20 Isaac Asimov Já robot (3.část) (kapitola 3. Rozum) 45 min  
19:07 Jan Werich O přírodě 18 min  
19:25 Svatopluk Čech Pravý výlet pana Broučka do Měsíce (4.část) (část 4) 49 min  

Podobná rádia

Hudební novinky - styl rádia Mluvené slovo

Dorazí další skvělý komik - Eddie Izzard

Dorazí další skvělý komik - Eddie Izzard

V listopadu dorazí skvělý bavič Daniel Sloss

V listopadu dorazí skvělý bavič Daniel Sloss

Interpreti z tohoto rádia

Diskuze o radiu

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2014 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz