Biografie

Justin Drew Bieber se narodil 1. března 1994 v kanadském Ontariu. Ve svých dvanácti letech si poprvé vyzkoušel účast v pěvecké soutěži, kde získal druhé místo. Krom zpěvu je zdatný i ve hře na klavír, kytaru, bicí a trubku. Aby Justinova matka mohla ukázat talent svého syna i příbuzným, začala nahrávat jeho coveverze například od Stevieho Wondera, Michaela Jacksona či Chrise Browna, na YouTube.

Netrvalo to dlouho a brzy se mu ozvali ze společnosti Rapid Discovery Media. První singl z alba se jmenoval One Time a ve vidoeklipu k němu si zahrál i Usher. Song obsadil 12. místo v Canadian Top 100. Získal také platinové ocenění v Kanadě a zlaté v USA.

Podobní interpreti


V roce 2011 vstoupil do kin dokumentární koncertní film s názvem Justin Bieber: Never Say Never. Vydělal téměř sto milionu amerických dolarů, čímž se stal jedním z nejprodávanějších koncertních filmů současnosti. V Čechách film příliž nezabodoval a v hodnocení Česko-Slovenské filmové databáze si odnesl pouhých 21%, velký počet známek film označilo jako odpad.

Související články

Ceny BBC ovládli Adele, Coldplay a The 1975

Ceny BBC ovládli Adele, Coldplay a The 1975

Diskuze o interpretu

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz